DVDnin içine film atcam (umarım başlık açıklayıcı olmuştur ljlkjlhkj)

Neroyla yapmayı beceremedim. şimdi boş dvd yi açıp içine filmi sürükleyip bıraksam olurmu ? ( filmi dvd oynatıcıda izleyeceğim )

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Menüsünü açıp DVD başlığını tıklayıp sonrada dvd video oluşturu tıklasan olur. :))

Sonrada açılan pencereden ekle der seçer yazdır dersin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• link

Umarım yardımcı olur.

cut.

0|0
    0|0
  • dvd playerda izliceksen nero gibi converter programlarıyla yap.Yedeklemek istiyosan sürüklemen yeterli

0|0
    0|0
  • neroyla yap veri dvd vardır onu tıkla açılan pencereye filmleri sürükle bırak ondan sonra yak .

0|0
    0|0
    • çok sıkıldım artık dayanamadım yaptım :D umarım olur. Veri dvd si yarat vardı. onu açıp içine filmi sürükledim gitti.

• tamam zaten o şekilde yapılıyor başka birşey yapmana gerek yok:)

• olmaz öyle.bence flash al bir tane, 32gb olanlarından.hiç uğraşma sürükleyiver olsun bitsin.

0|0
    0|0
    • flasha atıp açmayı denemedimmi sanıyorsun ? film avi ye çevirdim ona rağmen oynatmadı dvd.

• elinde ki dvd'nin hangi video formatlarını desteklediğini internetten araştırabilirsin.uygun bir tanesi vardır elbet.sonuç olarak burada asıl sorun,dvd'nin hangi formatları destekleyip desteklemediği.gerisi her halükarda gelir zaten.

• Olmaz öyle. Yine nero gibi bir program kullanmak zorundasın.

0|0
    0|0
  • neroyla yapmalısın . hangi sürümü var istersen burdan yardımcı olabiliris sana

0|0
    0|0
  • Denemekten zarar gelmez :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...