Hoslandıgım kız baskasınla birlikte oldu..

arkadaslar hoslandıgım biri vardı ve gecen gun baska birinin evinde kalmıs gece..ve birlikte olmuslar..canım cok sıkıldı.. ondan vazmı gecsem acaba?

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• birlikte olduklarını nerden biliyorsun

0|0
    0|0
    • baskasından duydum ortak bir arkadasımızdan..

• herkes vazgec diyor zaten:( kırk yılın basında hoslancagımız biri cıktı..oda gidip baskasıyla yattı..hay ben boyle sansın içine:(

• aman salla boşver nasip değilmiş böyle şeyleri dert etme senin kısmetin başka birisidir belli miolur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• hayat o kadar güzel ve dolu ki eninde sonunda seni hakedecek birsi çıkacaktır. e madem birlikte olmuslar bunu kendine yapma bırak boşver nasıl mutluysa öyle davransın, hem yanlış anlamadıysam sevgilin değil sadece hoşlanmışssın kendini üzme diyemiyorum ama vazgeçmelisin

0|1
    0|0
  • Vaz geç bence, kızla evli değilsin, nişanlı değilsin, sana ne istediğiyle istediğini yapar? Sen evlenince de o kızı sıkarsın, ne sen ne o mutlu olursunuz, vaz geç bence!

0|0
    0|0
  • soruyor musun ? :D

0|1
    0|0
  • tabıkıde vazgec ya sana kız mı yokkk

0|0
    0|0
  • Vaz gec derim

0|0
    0|0
  • tabıkıııı vazgec

0|0
    0|0
  • hayatta herşey bizim için ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sepeti koluna herkes kendi yoluna..

Tamamen bitir.

0|0
    0|0
  • Hala soruyormusun ne yapacaksin yoksa nufusuna mii gecireceksin ?

0|0
    0|0
  • yatağa atmaksa düşüncen vazgeçme ama ciddiysen koy gö...ne gönder memleketine uğraşma .

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıssın kardeşim vazgeç tabi sana daha iyileri laik salla

0|0
    0|0
  • napıcan amk?diğer adamla bilikte üçünüz toplu sex mi yapacaksınız?

0|0
    0|0
  • takma derım. ortalıkta kızdan cok nevarkı. baskalarıyla oluyosa ondan hayır gelmez zaten.

0|0
    0|0
  • takıl sonra vazgeçersin,içinde kalmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...