Erkekler aşık olduğunuzu nasıl belli edersiniz?

aşık olduğunuzu nasıl belli edersiniz ya da aşıksanızı ya da aşık olduğunuz kıza diğerlerinden farklı nasıl davraırsınız

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• ilgilenirimmmm

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• ben aşık olduğumu belli etmek istemem ama bana aşık kişiler bana bakarken gerçektende sinirli baktıklarını fark ettim çok gariptir ama harbi diyorum ne zaman biz kız teklif etse ondan öncesinde fark ettiğim sinirli bakan insanlardan cok garibime gitmişti

1|0
    0|0
    • yani şöyle göz göze geldiğinizde gözlerini kaçırıp kızarıyosa he buna ne dersin ?

• yada mesala ben biriyle (erkekle) konuşurken beni hemen yanına çağrıyo ödev soruyo ya da ben radyoloji okuyorum filmler gösterip beni güldürmeye çalışıyo kızlarla otururken yanımıza geliyo hepimize hitap ediyo ama sadece benim gözlerime bakıyo:( kendimi garip hissediyorum

• aşık olmuş sana kuzum

• ona yakın olmaya çalışırımm her dakika onunla olabileceğim ortamda olurum mesela o cafedeyse bnde gıderım o kantındeyse bnde giderim

1|0
    0|0
    • peki ya onu maça gelip izlemesi için 15 kere teklif edermisin?

• asla 1-2 kere derim yoksa onun istediği birşey yaparız

• ona aşık olduğumu söyleyerek belli ederim. diğer kızlardan da farkı da en başta ona kendisine aşık olduğumu söylüyor olmamdır. korkacak çekinecek bişey yok.

1|0
    0|0
  • Normalden biraz daha fazla iletişim kurarım. Bir kaç defa herhangi bir yere çağırırım. Sonuç alamazsam üstelemem.

1|0
    0|0
  • buluşmak için seninle yan yana olmak için bahaneler uyduruyorsa senden hoşlanıyr demektir erkeklerden kıskanıyorsa aşık demektir

1|0
    0|0
  • ona değer verdiğmi hissettirir ve ondan da ışık alınca karşına geçer konuşurum.

1|0
    0|0
  • sıcak güler yüzlü hep onun karşısına çıkar yakın olmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • direk söylerim zamanlada kanıtlarım . gerek yok belli etmeye zaman kaybı net olucaksın

1|0
    0|0
  • mesaj manyagı yaparaım günde 500 enaz mesaj gönderim :DD

1|0
    0|0
  • hep etrafında olurum hep karşısına çıkmak isterim hep gizli gizli bakarım işte

1|0
    0|0
  • Salgı salgılıyorlar diye biliyorum ben

1|0
    0|0
  • belli etmem totosu kalkmasın diye:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• soru kızlara sorulmuş olsaydı gene erkekler cevap vericekti

0|0
    0|0