Kapat

Bu 3 elbiseden hangisi sizce?

merhabalar bir düğünde sade şık ve dikkat çekmeyen biri olmak için sizce hangi elbise? balıketli kısa boylu ve beyaz tenli olduğum için özellikle siyah kısa dar bir elbise istiyorum.

1- link

2- link

3- link

elbisenin altına link bu ayakkabıyı giycem ve muhtemel narçiçeği portföy çanta ile kullanıcam ya da siyah
  • 1. link
    A seç
  • 2. link
    B seç
  • 3. link
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
138

En İyi Kız Görüşü

• 1 bence gayet güzel hem o ayakkabıya bu elbise diyebilirim.Çanta olarak da ben olsam neon sarı alırdım yinede sen bilirsin link böyle olabilir mesela bak derim :) Saçlarıda topuz yap bu elbiseye topuz yakışır takı olarak da link link hem neden dikkat çekmeyesin ki düğün bu sonunda :)

0|0
    0|0
    • düğünde her iki tarafın kadınları ve genç kızları gelinde dahil olmak üzere kapalı olacaklar o yüzden pek dikkat çekmek açıkçası laf duymak istemiyorum

• ay düğüne simsiyah yakası bağrı kapalı bir elbise ile gidiyorum zaten bir de diz boyunda bir eteğe laf etmesinler cıngar çıkartırım ://

• Sen bilirsin canım o zaman 1.link en iyisi :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç biri ama illa bunlardansa 1.si veya 2.si omuz yapına baglı.

0|0
    0|0
  • O tiple ne giysen dikkat çekmezsin zaten...Parana yazık etme:))

0|0
    0|0
  • Maalesef 3 linki de beğenmedim...

0|0
    0|0
    • Katılıyorum.

• ben sadece neden bunları tercih ettiğimle ilgili olarak bir açıklama yaptım sana yönelik bir çıkış değildi bu. normalde bunlar düğünde giyilebilecek tarzda kıyafetler değiller açıkçası 2. link dışında diğer ikisini de giyeceğimi sanmıyorum ama karar vermeden sormak fikir almak istedim. kötünün iyisini seçmeye çalışıyorum sadece.

• :) Öyleyse şöyle düşün, kötünün iyisini değil, en kötüsünü bile giysen o düğünün en dikkat çeken kızı sen olacaksın...

• birinci link süper bence ayakkabıda süper

1|0
    0|0
  • link 2 sade ve şık

0|0
    0|0
  • link1 güzelmiş

0|0
    0|0
  • 2. link bence ...

0|0
    0|0
  • 1 diyorummmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 1 artık çok baydı heryerde dantel. ikinci linkteki kızın üstünde çok hoş.

0|0
    0|0
    • benimde gönlüm 2 ve 3te aslında ama sanırım 2yi alıcam

• 3 ün arka olayı güzel de önden çok sade.

• en azından bir yerlerinde hareketlilik olması için 3 cazip geldi bir de etek boyu biraz daha uzun gibi geldi karar veremedim :/

• 1. link iyi yalnız göbek veya kalça çok çıkık duruyorsa bol almanı öneririm.

0|0
    0|0
  • pek ii seçımler olmamıs ama bır ıclerınde daha ıı duruor

0|0
    0|0
    • düğün için ideal değiller farkındayım ama katılacağım düğünün şartlarına bu tarz bir kıyafet uyacağı için biraz mecburi bir seçim oluyor benim ki :/

• ayakkabilar güzelmis birinci linkteki elbise cok güzel

0|0
    0|0
  • ben 3 dedim

0|0
    0|0
  • 1. link çok yakışır gerçekten.

0|0
    0|0
  • 1.link

0|0
    0|0
  • 1

0|0
    0|0
  • 1.linkteki eh işte güzel

0|0
    0|0
  • neden siyah diyordum dem,yorum:)

0|0
    0|0
    • :)

• herşey o kadar aksi ve ters gidiyorki yerimden kıpırdama şansım yok :/ teşekkürler teklifin için şansımı deneyip 2. ve 3. elbiseyi alıcam inşallah sorun olmaz :(

• bozma moralini hemen...fiyatları gayet uygun al pişman olmazsın...

• ikincisi iimiş

0|0
    0|0
  • D) Hiçbiri.

Ama ille alayım diyorsan biri al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...