Günümüzdeki aşk yaşamı!

Sizce günümüzde gerçek aşk kaldı mı ?Sebepleriyle birlikte anlatabilirmisiniz :) Ben göremiyorum artık !

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ben gerçekten aşık ldum ölmek gibi birşeydi kimse ölmedi anlayamadı okadar bırbırımıze bensıyorduk ki3 yıl uzaktan sevdım plotanık ona duygusal olarak belı etıgımde benı begendı ama nıyet başkaydı ilk evlılıgnde aldatılmış buutn kadınları kaşar goruyordu iyi olduğumu anladı evlenmeyı dusnmuyormus terketti...

0|0
    0|0
    • :( işte bu dünyada sizin gibi acı çekenler de var 1 vefasız yüzünden.Çok doğru anlattınız !.

• ben öyle biri değilim nedne bakıyor gözlerim içine otobüste bıle arkdasını dönerek bakı tebessüm etti bakmak nereye kadar konuşmaya nedne calsımıyor nasısın dese yaptıkalrınedena utanıyor bana gelıp anlatsa böyle böyle dınelrı onu... gerçekten benim gözerımn en içine bakıyor...

• :) valla utangaç galiba ben de sevdiğim kızı 3 yıl süründürdüm sonra başka birşey erkekle çıktı yüzüme karşı da sen salaksın diye bağırdı :) yani belki açılamıyordur .Erkekler için bu çok zordur :)

• Pek nadir bu zamanda.

0|0
    0|0
    • çok doğru 18 yıllık hayatımda 0 kız :D

• Vah yazık benden de kısasın :D

• habi be :D siz olmadınız galiba olsu n başkasını buluruz(:P yanls anlamayın) peki sizce yüzünde birazcık kilo bulunduran(normal derecede ve yanakları da azcık olsun şiş olan erkek sizce tatlımıdır yani bu erkeği tatlı yapar mı :D

• Söyle beni de bulsun o şerefsiz

0|0
    0|0
  • daha 18 yaşındasın umudunu kaybetme. biz ölek mi yaş olmuş 30 hala gerçek aşkı arıyoruz:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 'Gerçek' aşk yazmanı gerektiren durum zaten gayet ortada. Aşk varlığını hiç bir zaman yitirmez ama sevda işlerini esas değerini kaybetti. Bu tamamen yapıların değişmesiyle ilgili. Aşk eskiden bütün vücudun bir ahengiydi şimdi belden yukarı çıkmıyo kendisi.

0|0
    0|0
    • :) işte tam anlamıyla mükemmel bir yorum.Ne zaman böyle bir millet olduk ! Ne zaman sevmeyi unuttuk!Ah ah.

Yükleniyor...