Bir kız var, hoşlanıyor gibiyim...

Üniversite 1. sınıfa bu sene başladım.Benimle aynı sınıfta bir kız var hoş,tatlı bir kız ondan hoşlanıyorum galiba.Ders esnasında bazen göz göze geldiğimiz oluyor ikimizde hemen gözlerimizi kaçırıyoruz.Ne dersiniz kıza açılıyım mı yoksa biraz daha zaman geçmesini mi beklemem gerek sonuçta 4 sene yüz yüze bakıcaz?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• bende üniversite birde bir çocuktan hoşlanıyordum, hep gözgöze gelirdik, çok heyecanlanırdım onu görünce. hep benimle konusmasını bekledim bir ay iki ay üç ay...

derken dedim ki artık hoşlanmıyor benden vazgemeliyim çünkü aynı sınıfta olmamıza ragmen bir kere bile konusmamıştık. isteseydi gelirdi diye düşündüm hep. sonra baktım gelmiyor vazgeçtim baska birisiyle konusmaya basladım. üniversite iki olduğumda yurt dışına gitti ve öğrendim ki benim ondan hoşlandığım zamanlarda o da benden hoşlanıyormuş ve sırf ikimizde konusamadığımız için kaybetmişiz. yani demek istediğim hemen atla demiyorum sadece biraz daha bekle ama ilgini bir şekilde göster elindekinden olmadan :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz zaman geçsin ama uzun bir zaman değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• zamanın geçmesini bekle sakına söleme sewdini toptan kaybedersin tecrübeyle sabitlenmişitr

0|0
    0|0
  • EML çıkışlımısın la sen.

0|0
    0|0
    • hayır değilim ama kız ilk kez ailesinden ayrılıp başka şehre okumaya geliyor ben nereden biliyim bu kızın psikolojisini kız çevreye güven duymaz, korkar falan reddeder sonra gidip yanına çıkma teklif edecek gurur yok bende...

• Malın tekiyim ben diyorsun yani :D

Yükleniyor...