Okulda bir çocuk var sevgilime benden ötürü

onda ne buldun? diye sormuş. ne kadar gıcık oldum bilemezsiniz arkadaşlar sabahtan beri sinirliyim . neden sevgilime bunu demiş olabilir
Güncellemeler:
o çocuk dediğim kişi erkek arkadaşlar

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• olaya yanlış açıdan bakıyorsun.. önemli olan başkalarının ne düşündüğü değil.. neden bu kadar sinirleniyorsun ki başkasının söylediği saçma sapan bir kaç kelimeye.. buarada asıl önemli olan sevgilin ona ne cevap vermiş ? onun ağzının payını verebilmiş mi verememiş mi ? sonuçta başkalarının değil sevgilinin senin için ne düşündüğü önemli.. ama ben olsam önce sevgilimin ona ne cevap vermiş olduğunu merak ederdim..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• bana da hep sorarlardı ...o kızda ne buluyorsun dıe... o zmnlar platonık asıktım ustelık...

ayrıca haklıydılar belkı de kız cırkındı cunku... ama dıer yorumların hepsıne kulak tıkadım... cunku sevımlı gelıodu bana..ve o bu yorumların hıcbırını bılmedı...

0|0
    0|0
    • Sevgilimde bana hep der zaten senin yanındayken bana bir şeyler oluyor utanmaya başlıyorum konuşamıyorum diye. buradan sevdiğini anlıyorum

• o zmn dıer seslere yanıt vermeye cabalamamak lazım..beyhude çaba

• sevgilin gelip bunu sana mı anlattı ? hakketten çocuklarmış

0|0
    0|0
    • sevgilim bana o çocugun ismini söyleyip sen onunla nereden tanışıyorsun bana gelip bunu bunu dedi ama ben diceğimi dedim merak etme dedi

• off :D

• ee ne diye bakacak :))) seviyor hoşuna gidiyor . başka ne olabilir ?

• Ay çok zor bir soru. Cevaplamasak olur mu hocaammmmm

1|0
    0|0
  • sevgilin ne demiş onu mrk ettim

0|0
    0|0
  • bunu sana kim söyledi

0|0
    0|0
  • sevgilinden hoşlanıyo ondan

0|0
    0|0
  • o kadarmı kötüsün :D

0|0
    0|0
  • Senden ötürüdür o senden ötürü mü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni kıskanmıştır. Kendisinde olmayıpta sende olan şeyi merak etmiştir.

0|0
    0|0
  • Seni beğenmemiştir uygun görmemiştir çocuğa

0|0
    0|0
    • Uygun görmicek ne var anlamadım ki

• aynen:) aklıma acayip bir şey takıldı ya. Sevgilimle yanyanayken sürekli gözlerime bakıyor neredeyse gözlerini gözlerimden hiç ayırmıyor çok sevdiğinden midir?

• Olabilir neden olmalısın :)

• Beğenmiş seni kıskanmış sanırım

0|0
    0|0
  • o çocuk erkek mi kız mı ?

0|0
    0|0
    • erkek

• o cocuk seni arkadasına yakıştıramamıştr. ve ya bir kız arkadasına ayarlıcaktır ondan demiştr

Yükleniyor...