Ne dersiniz belki beni bulur

ÖMRÜM SENİNDİR diyebileceğim birini aşık olduğum gözlerinde kaybolduğum ama yine onun gözlerinde kendimi bulduğum onun nefesiyle üşüyeceğim ama kollarında ısınacağım birini bulmak ve sevmek istiyorum belki çok zor ama belki ben bulamasamda bekleyeceğim kimbilir belki o beni bulur ne dersiniz
Güncellemeler:
ben onu buldumda oda beni bulsa bir farketse annlasa beni nolurduki sana sesleniyorum gizli sevdam ölümü düünecek kadar seviyorum seni sana nasıl anlatsam nasıl seslensem sevdiğimi nasıl ispat etsen bilemiyorum ama hani allah korusun ama bir trafik kazası geçirsen ve ben şans eseri olda olsam sen araba içinde kalsan ve çıkamayacak halde olsan ve araba patlayacak halde olsa be senin yanına gelirim canımı hiçe sayar gelirim ya seni çıkarırım ya da senle beraber o arabada yanar giderim ölüm neki

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• bazen aşk kapınızı çalar. sahiden ben hayatımın aşkıyla öyle karşılaştım. görür görmez dünya durmuştu. üstelik komşumdu ve tanrım kör olmalıydım görmemek için. oda etkilenmişti. kapıda adres sordu 1 saat sohbet ettik. sonra ertesi gün kapıda karşılaştık. çok güzeldi ve çok aptalca davranıyordu. Erimiştim. ama hiç açık vermedim. sadece seninle birşeyler içmek isterim dedim. titriyordu görebiliyordum. öğlede sonra kaçtı evden bir bahane ile. orası tanıdık burası tanıdık derken dağın başına gelmiştik. ben dedim sonu ne olursa olsun seninle olmak istiyorum dedim. tamam dedi. 7 yıl sürdü. henüz 17 yaşındaydı ben 22... sonuç 6 sene oldu ben karşılaşamadım. umarım sen bulursun. ve belki çalar kapını. ardına kadar aç. çok çok acı çekersin. ama başarabilirsen... o zaman hayat sana gülümser. hiç bir zorluk seni yoramaz. en önemlisi göğsüne yattığında gerçekten dinlenirsin. bütün dünyadan kaçarak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Benden tavsiye, kendinizi unutabileceğiniz kadar çok sevebileceğiniz birini beklemeyin. Çünkü ya bulamazsınız ya da sonu kötü biter. Kendinizi de sevdiğinizle birlikte hatırlayabileceğiniz ölçüde sınırlı ama bir o kadar da etkisi yoğun bir sevgi arayın. Daha kolay bulursunuz.

0|0
    0|0
  • "İnsan için kendi elinin ürettiğinden başkası yoktur" der Kur'an.

Sevgili de buna dahil. Öyle ben yatam o gele diye beklersen olmaz. Bak yaş 31 oldu, olmadı. Demekki neymiş? Beklemek ile olmazmış. Aktif olarak onu bulmak için birşeyler yapman gerek.

0|0
    0|0
  • çok film izlememelisin. gercek hayat da pek böyle olmaz. ideale yaklasmak için cabalamak gerek ama hayallerinde olabilirlik sınırlarını iyi bilmek lazım.

0|0
    0|0
  • bir hikaye vardır bilir misin...köyün birinde cok güzel bir kız yaşarmıs ve onunla evlilik isteyen hiç kimseyi beğenmezmiş...bilirmisin o hikayeyi

0|0
    0|0
  • böyle sevilmek böyle sevmek ne güzel ama ölümde değil yaşamda hüzünde değil mutlulukla

0|0
    0|0
  • vay aşkkkkkkkkkk

0|0
    0|0
    • KARŞILIKSIZ OLANDAN

• ya çok acı verici bir olay... :( bende yaşamıştım. çok acı çektim. ama geçer. herşey geçer. hayatımda tattığım üç büyük acı oldu. biri babamın vefatı, biri babaannemin vefatı bir de kardeşim gibi sevdiğim kuzenimin vefatı. bazen sevdiğimiz insanları uzakta mutlu olarak yaşadıklarını bilmek bile bir mutluluk kaynağıdır. gönül isterki benimle olsun. ama her zaman olmaz.

• kulağım çınladıda :D:D

0|0
    0|0
  • ben buldum sorun yok

0|0
    0|0
  • hislerime tercüman olmuşsun kim bilir belki:)

0|0
    0|0
  • Bekle bekle bulcan kesin Hahaha.

0|0
    0|0
  • yakaladım)

0|0
    0|0
  • o benimm... :)

0|0
    0|0
    • gerçekten senmisin

• ömrünü emanet olarak bilir namusumsun der alnından öperim

• beni hiç görmeden nasıl bu cevabı verebildin ya çok çirkinsem mesela şişkoysam ne bilim senin hayalindeki değilimdir belki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...