O mu haklı yoksa ben mi haklıyım?

sevgilimle kavga ettik nedeni ise şu pazartesi günü motorsiklet kazası geçirdi bu bana hiç bir şeyim yok demişti dün de kazada alnım yarıldı onu pansumana geldim diyerek ağzından kaçırdı bende hani bir şeyin yoktu dedim sen üzülme diye söylemedim dedi(bende kalple ilgili bir problem var üzülmemem gerekiyor) bende kazayı öğrenince zaten üzüldm bunu mu sakladın benden hani gizli saklı olmayacaktı diye söz vermiştik dedim ben seni düşündüm dedi kim olsa bunu yapardı dedi kızdım bende dün akşamdan beri trip atıyorum kim haklı gerçekten seven insan saklamaz ama ya

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Trip atan, haklı değildir...

Haksızdır.

Bence sevdiğini zorlama. Bırakır gider. Kalbin durur!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• haksız olduğunu biliyorsun. ama egonun tamin etmek için belki birileri haklısın der diye soru soruyorsun. hadi git ona . o seni seviyor deli

0|0
    0|0
  • Ooooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oy. oy yani.

0|0
    0|0
  • o haklı. kesin net.

0|0
    0|0
    • ama söylemesi gerekirdi ben kazayı öğrenince zaten üzüldüm onuda öğrensem gebermezdim yani

• seven saklamaz diyosunda, seven üzülürde. kazaya üzülmenle yaralanmaya üzülmen aynı olacaksa sen kendi sevgini sorgula bence. senin rahatsızlığını bildiği için kolu kopsa bişeyim yok diyecek bir adam bulmuşsun daha trip. sonra neden böyle oluyor diye ağlıyosunuz sonra. değer bilmediğinizden oluyor. adam senin sağlığını kendi sağlığından önde tutuyor ama kıymeti bilinmiyor. daha ne diyim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...