Ikizler burcu olmak gerçekten çok kötü ya :(

ya ben tamamıyla çift kişilikli biriyim bir yanım inanılmaz derecede saf biri bir şey desin inanıyorum bir yanımda çok çakal sinsiyim salağa yatıp bir insanın altına dalabiliyorum bazen korkuyorum kendimden ama bu değişen ruh hakim beni çok yıpratıyo aklımda bir düşünce varken bir kaç düşünce daha oluyor düşüncelerim bir biriyle münakaşa ediyor desem yalan atmış olmam yani :) kararsızlıklar mesela tahmin edemeyeceğiniz kadar çok kararsızım çok mutluysam anında mutsuz olup ağlayabiliyorum bunlardan muzdaribim ancak hem saf hem de çakal olmak beni daha çok yıpratıyor en gereksiz zamanlarda saf ve duygusal oluyorum :(

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• bende ikizler burcundayım inan seni anlayabiliyorum :D şu kafada bir kaç olayın dönmesi yok mu süper tarif etmişsin çünkü gerçektende öyle.. kendi kendimize sanki bütün olasılıkları da yaşamış oluyoruz.. ama yapacak bir şey yok bizlerde böyle yaratılmışız..

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• İkizler olunca çift kişilik oluyorsa Boğa burcunda adam öküz gibi mi davranıyor.

Doğum tarihine göre kişilik yani. Gökteki yıldızlar bizim hayatımızı etkiliyor yani ?

Üfürükten teyyare...

Ama ruh haliniz dediğiniz gibiyse bir uzman yardımı almanız yerinde olur.

0|0
    0|0
  • Çok zor ikizler burcu olmak. Sıradan insanlar gibi hareket edemiyorsun. Kafanın bir köşesinde hep sinsilik yatıyor ve eğer sen öyle biri olmak istemiyorsan kendinle büyük bir savaş vermek zorunda kalıyorsun. Haliyle, oldukça yıpratıyor insanı. Ama bizim üstümüze düşen bu duruma alışıp, o kötü kişiliğimizi ortadan kaldırmaya çalışmak.

0|0
    0|0
  • büyük konuşmayayım ama ikizler burcu kadını mı tövbe tövbe bir daha,5 sene biri ömrümü yedi bitirdi,bi taneside yiyodu yol verdim aman yok ben almıyım,umursamaz,inatçı,anı anına tutmayan,çif karekterli,hep bana hep bana ve sırf problem naz

0|0
    0|0
  • ahhh adamımım ikizler burcu olarak dünyaya geldimiz için oysaki nekadar şanslıyız farkında değilmisin :D tamam yaşadığın bir çok şey biizm dünyamız içinde geçerli ama en azından enerjimiz yeter ;)

0|0
    0|0
    • şanslıyız tamamda aynı anda bir kaç tane şey düşünüyorum her insanın bir iç sesi olur benim iç seslerim var yahuu :D

• çaresi yok :) bu konuda kitap bile yazarımmm iç sese selam :)

• İkizler iyidir..bir ikizler olarak ben çok mutluyum..bizdeki o enerji var ya o canlılık seviyorum..Kendini kontrol edebilirsin hem..buna yoğunlaş.

0|0
    0|0
  • İkizler burcu bana uzak olsun :))

0|0
    0|0
  • burcu kim ?

0|0
    0|0
  • burcunla alkası yok çoğu insan senin gibi

0|0
    0|0
  • burcunu değiştirebilirsin

0|0
    0|0
  • senin içinde aldattama duygusu varsa burcun ne önemi var önce şu kafayı değiştir sen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim de yükselenim ikizler burcumda başak inanılmaz zor bişi senn yaşadıklarının aynısı hatta daha fazlasına sahibim :/

0|0
    0|0
  • Kişiliğini değiştirmeye çalışabilirsin bunun burçla alakası yok

0|0
    0|0
  • kişiliksiz, iki yüzlü, çıkarcı, içten pazarlıklı = ikizler burcu

1|0
    0|0
  • bende ikizler burcuyum aynı özellikler bende de var ama ben özelliklerimden memnunum işimede yarıyo iyi yönlerini düşünmelisin :))

0|0
    0|0
    • mesela şu sivri dilim yok abi hakim olamıyorum ya da bir yerde rahat oturamıyorum illa ki bir muziplik yapıcam :)

Yükleniyor...