Allah rızası için demeyı sevmiyorum ama lütfen Allah rızası için bı bakın

ben 5. sınıftan sonra okula devam etmedım aılem okutmadı bende açıktan bıtırdım hem ortayı hem lıseyışu anunıverstedeyım 0 matematıkle geldim şimdiye kadar ama burdan sonrası için mat olmadan olmuyor özel dersede maddı ımkanım yok kendı başıma öğrenmekte çok zor ama bı matematık kursu olursa gıdebılırım ücretlı veya ucretsız farketmez bana yardımcı olabılırmısınız arkadaslar
Güncellemeler:
ben ıstanbul bağcılarda oturuyorum arkadaşlar avrupa yakasında olan heryere gıdebılırım

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl yardımcı olabiliriz ki sana ? yani netten eksik olduğun konuların videolarını seyret bence.. kendine konu anlatımlı kitaplar al ve videoları seyret.. belki faydası olabilir.. imkanın yoksa tabiki özel ders sana pahalıya gelebilir ancak neredesin onu söyle konuları falanda biliyorsak ve yakınsan belki bir şeyler düşünebiliriz.. ve kesinlikle yanlış anlama bunu herhangi bir art niyet ile söylemiyorum..

1|0
    0|0
    • sadece ben kurs arıyorum halk egıtım vermıyor bu kursu nereye sorduysam yok

• o zaman ben eklıyım bı sızı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Tümayın matematik seti çok anlaşılır ve güzeldir onu deneyebilirsin. Çok pahalı olduğunu sanmıyorum. Kurstan daha iyidir en azından istediğin zaman kafana takılanı ordan öğrenebilirsin.

Özel kurslar maddi imkanın yoksa pahalıya gelecektir.

1|0
    0|0
  • sana necati karadas in 7 den 70 e matematik kitabını öneriyorum.

1|0
    0|0
  • bizim orda bir tane olacaktı arkadasım önce nerede oldunu belirt...

1|0
    0|0
  • Burada olsaydın sana bir çözüm bulurdum hatta ben bile çalıştırırdım matematiğe ama çok uzaklardasın bir dershaneye sor onların bu konuda fikirlerini al.

1|0
    0|0
  • FEM dershanelerinin teknofem adı altında videoları var. Bu sene ücretsiz olacak deniyordu. Bir bak istersen. İnternet üzerinden ders izleyebileceğin çok sayıda video var yine. Bunlara da bak derim

0|0
    0|0
    • videoyla olmuyor ki hoca ve arkadas ortamı lazım kurs gıbı bı yer arıyorum

• çok çok üzüldüm. eğer bir gün bu yorumu görürsen sana yardımcı olmak isterim yazarmısın lütfennnn

0|0
    0|0
  • Sana bu konuda yardımcı olabilirim... Set var. verebilirim... ayrıca ders konusunda da destek bulurum

0|0
    0|0
  • Adanada ikamet ediyorsan eger seymer kurslari var ücretsiz. Ayrica oturdugun yerdeki ücretsz kursari googleden bulabilirsin. Saygilar...

0|0
    0|0
  • helal kız sana..

0|0
    0|0
  • takipteyim.

0|0
    0|0
  • nerde oturuyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1