İnsanın sevgilisiyle nasıl bir ilişkisi oluyor?

Hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı da, iki sevgilinin ilişkilerini her zaman merak etmişimdir. Dost gibi mi oluyor iki sevgili? Ne tür konuları konuşuyorlar sonra herşeyi açık açık birbirlerine anlatıyorlar mı dosttan daha ötesi oluyor mu çok daha samimi mi oluyorlar.. Aralarında küfürlü konuştukları oluyor mu? Sizin ilişkileriniz nasıl?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• normal arkadaş gibi konuşuyosun sadece kanka demek yerine aşkım falanım filanım diyosun elini tutuyosun sarılıyosun benimde ilk ilişkim bu 1 yıl oluyor hala daha acemiyim aşkım derken bile bir garip hissediyorum bazen

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• anlatmakla olmaz yaşamak lazım :D birisi sana kız ayarlasın

0|0
    0|0
  • yazık lan

0|0
    1|1
    • Bana mı dedin yazık diye?

• G*tüne girsin o zaman kazık. Yarrak kafa seni.

• valla arkadaşım benim de olmadı ben de çok m.ediyorum ve ilki çok özel olsun son olsun istiyorum ama devir öyle değil malum ne hanımefendilik kalmış ne beyefendilik böyle olcaksa hiç olmasın daha iyi..

0|0
    0|0
  • Yeri gelir dost yerı gelır arkadaş yerı gelır annen baban yerı gelır sevgılın olur herşeyın olur yanındaykende özlersin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende ılskım olmadı ben ıstemedım hem evlenmeden oyle seylere asla merak etme bence. ılk ve son olacak bırını bul ve evlen

0|0
    0|0
Yükleniyor...