Neden beni umursamıyor?

1,5 senelik bir ilişkim var. Çok ilgisiz davranıyor çnkü hergün oyun oynuyo ve benmle ilgilenmiyor. Benmle ilgilensin diye oynadığı oyuna bile başladım ki yeterki benle ilgilensn benden uzak olmasın diye.. Oynarken yanlış oynuyorum dıye azarladı bile beni ama genede devam ettm sırf benmle konussun herzmn beraber olalım dıye. Oyuna dalıp beni unutyor diye. Onu mutlu etmek için onu üzgün görmemek için elmden geleni yapıyorum.. Ama ben hergece ağlarken beni mutlu edicek birisi olmuyor.. Çok bunaldım artık ama onuda çok sevıyorum.. ... Ne yapmalıyım ?

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Bana hangi oyunu oynadığını söyle... Sana yapman gerekeni soyleyeyim...

0|0
    0|0
    • Legend of league

• Su an icin senden diyebilirim. Umarım istedigin gibi olur... İnsallah mutlu olursunuz...

Tesekkurler...

• amin saol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• çok seviyor olabilirsin.. bende oyun manyağıyım çok severim oyun oynamayı.. her şeyin bir yeri var.. ama erkek oyuna dalıp seni ihmal ediyorsa onda eksik olan bir şeyler vardır.. yani düşünüyorumda sevgilim benim için oyuna başlayacak ama ben onu azarlayacam.. komik.. oyunu daha çok seviyorsa gitsin oyunuyla evlensin..

1|0
    0|0
    • Çok haklısn vazgeçirmeye çalısıyorum ya ben ya oyun bile dedm ama oyunla kenedeni bir tutma dıyo hatta ayrıldm bıle bu yüzden yalvardı yakardı barıştm mecburen

• bilmiyorum zor bir ilişkiniz var.. alah yardımcın olsun ne diyeyim :)

• amin saol

• bağımlı olmuş. terketsen bile ruhu duymaz ne zaman söz olur gururuna dokunur işte o zaman farkeder gittiğini. bırak kendi başına kalsın.

1|0
    0|0
    • Bende öyle diyorum bazen ayrılırsam annesı başını yer zaten niye ayrıldın diye bide oyun olduğunu öğrenirse sebebinin evde rahat olamaz artık

• kız mılletını anlamıyorum illkı bır sevgılıız olucak ıllakı bırı olucak yanıınızda yalnızlıga hıc dayanamazsınız. kızım sen aglarken kımse gelıp sana şeker vermez. bu yollarda dıkkalı ol. sansını kovalama san senı kovalasın.

0|0
    0|0
  • belkide kendini ağırdan satıyor...bilerek ilgisiz duruyor olabilir...

0|0
    0|0
    • oyuna dalıyorum dıyo kendisi mesaj atıorm oyuna dalmısm balm özür dilerm diyo bde hep böyle

• valla oyuna dalma,ilgisizlik...aynı kendimi gördüm şu an.:D..elimizde değil...

• sevmez ki seni boşuna uğraşırsın seven insan böyle yapmaz

0|0
    0|0
    • Her sefernde kendsnin çok sevdiğini benm sevmediğimi söyler oysaki ama ben ona üzüldüğümü belli etmem ağladığımıda belkde buneden oluyor

• yaa bir git sende başka adam yokmu

0|0
    0|0
    • Foto güzelmiş :) varda 1,5 sene birisne alışınca kopamıyor işte

• Evet haklısn tesekkr ederim Allahn iznyle çıkar yol bulurm elbet

• Kaç yaşındasınız siz onu söleyin :)

0|0
    0|0
  • Çoluk çocukla ne uğraşırsınız anlamıyorum

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşadınız mı peki?

0|0
    0|0
    • hayır hersey kararında o konuda

• tipik bencil erkek erkeklerin yarısı bu şekilderi.ya kabulleneeksin ya da ayrılacaksın.daha önce striper izlediniz mi?

Kızlar Ne Diyor 4

• mesaj atma arama bır sure tabıkıde sneın de ilgiye sevılmeye ihtıyacın var gerı cekıl sneı gerçekten sveıyorsa arar mesaj atar ılk aramalarına cevap verme...

1|0
    0|0
    • ah ah bir bilsen kaç kere yaptım bunu bağırdm çagırdım gene aynı gene aynı

• ozaman cnaım benım yoluna bakıcaksın seni üzen adamdan hayır gelemz biz kızlar ilgi sevgi beklıoruz ama beklentılerımız olmuyor seni hakkedecek biri çıkar mutluka üzülme... dua et rabbım yardımcın olsun...

• hep edıyorum canm saol amin :(

• benımkıde aynı durumda saldım çayıra.

umrum dısı..

1|0
    0|0
    • Belkide senle ilgileniyordur oneden umrundışıdır benmkı ılgılenmıyo

• yok haftada br gun anca gorusuyoruz

mesajlasma 0

konnusma 0 :D ama umrumda mı hayır :D

• iyiymş :))

• Tabiki de önüne bakmalısın.

0|0
    0|0
    • ama içkisi kumarı yok dışarlardada gezmiyor serseri gibi. Bitek oyunu var işte bir kötü o huyu var iyileştrmek içn ne yapmam lazm

• Olsun sen sevgilisisin o ne demekmiş insan gelir oyun senden değerli mi aşkım der ama nerdeee

• :( en büyk sorunumz bu moralm alt ust zaten :(

• bas tekmeyi açık ve net.

0|0
    0|0
Yükleniyor...