Kapat

Sizce ne yapmalıyım ayrılmalı mıyım?

konuya şöyle başlayım dün sevgilim ve arkadaşları otururken babası gelmiş konu açılınca telde benim resmimi görmüş sanırım açık kız gördüm demiş yni açık derken saçım :) kızlarda olsun nolcak bizde açığız demişler beni bildikleriiçin .babası kapalı olsun demiş bende taktım buna sonrada diyorum kendi kararı önemli die ama onun ağzından da duymuştum bikere çok net olmasada..sizce ayrılıp yolua dvm mi etmeliyim

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Bn bayanim.suan kndi ilskim icersinde bole bir olayi hayal ettimde..yok yaa hayirr aslaa onu birakmazdim..yani zatwn bole bsi icn ayriliyimki diye sorman bile sevginin ne kadar az old.gosterdi bna:/ bn olsam napardim peki ? Once onunla konusrdum ailesni ikna etmesini isterdum ve onunda fikrini sorardim.he bn kapanmk istemiyormuyum..ve ailesi ve kndiside bu konuda hassasmi ? Ewet onunla oliyimde ister sacim kapali olsun ister acikkk..sevdgiin yanindayken bir olurr onlayken yasadgin mutlulugu sacin acik ve onsuzken yasiyabilcksen birak :)) bn birakmazdim.

0|0
    0|0
    • sevgimin azlığından diil uzun zamandır birlikteyiz biz fakat kendi kararı olsa tamam haklısın bu söylediklerinde fakat diil neden ailesi neden kendi kararları diil madem çok seviyosun başkaları neden karışıyor bize

• Bakk erkekler her ne kadar ailem benim sevdgim kiza karisamaz onlarda kimmis desede bazen icten uce her zaman annesinin sevdgi begndgi tarzda bir kizla beraber olmk ister hep bu degsmez :) belkide ailesi gercktn bu konuda cok katidr ve naparsa yapsin bunu degstremiycgini biliodr ve o yuzdn boyun egmk zorundadr bide bole dsun..ki gercktn bazi ailelerdede tek aranan sey bu ewet yanlista olsa..

• yanlış bir düşünce bu nasıl zihniyet yani çok saçma bana göre bir insanı açık ya da kapalı die ayıramassın ki dürüstlüğü saygısı önemli olandr ne bilm öyle gördüm ben çok saçma geliyor şimdiden karışssada bu kadar taviz verilmemli bu ailende olsa kendi kararların varken

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• kesinlikle ayrıl şekilci insanlar he sorun yaratır ne alaka ya açık da olabilir kapalı da.Açık olup namaz kılan ve kapalı olup kaşar olan onca insan varken bu şekilcilik de ne yaa.AYRILLL.seni kimse amazsa ben talibim sana.hem işim de vat öğretmenm :)))

0|0
    0|0
    • :D :D şekilciler işte küçücük beyyinleriuyle yön veriyorlar

• Kesinlikle öyle ayrıl bence ben ciddim seni kimse almazsa ben alırım :D :D

• pazardan poşet alır gibi düşünen varlıklardan uzaklaş.

0|0
    0|0
    • güzel laftı doğru belkide uzaklaşmam gerekicek

• ayrıl gitsin :)

0|0
    0|0
  • yol verinnnnn banaa daglaarrrr :))

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın anasını satım:D

0|0
    0|0