Eklesem ya da mesaj atsam nolurrrr,,,

ya bundan bir 5 yıl kadar önce birini beğenirdim hep ama çok yakışıklı olduğu için yüzüne bakamazdım o da bana bakmazdı bilmezdi bile şimdi onu facede buldum ortak olarak dersane hocamız var o şu an 25 yaşında bense 24 onunla irtibata geçmek istiyorum ama utanıyorum ekleyemem bile görünce çok şaşırdımm napacağımı bilemedim ... ilişkisi var yok mu bili bilmiyorum facesinde yazmıyo ama bilgilerinin bir kısmı açık ya bu çocuğu nasıl yaklaşmalıym arkadaş olarak bari yaklaşsamm ;(
Güncellemeler:
kızlar sizde bir şeylerr yazınn yaaa :) :)

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• saftirik kız 5 sene kaçırmışın hala neyin davasındasın :D git ekle şu çocu . ölmezsin ya . kızsın abi sen ya . ben erkek halimle ayar vardiğim hatun sayısı nın hatti hesabı yok , kalkmış hala cart mı yapsam curtmu yapsam , gitsem mi ki , desem miki :D ekle ölmezsin ya .

Denyo Kesin Maymunun Önde Gidenidir , Sende Lopez Sin Dir . İşte bende böyle adaletin taaa :D

1|0
    0|0
    • beni çok güldürdünn :)

çünkü bu 5 sene hiç içinde bir daha denk gelemedimm evet güzelimm ama öz güven olmayınca güzellekk boşş bana faceden eklemek bile garip geliyoo

• tamam teşekkürler cesaretimi toplarsam eklicem

• Ricam Dasın . İyi akşamlar .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• sen beni ekle ben sana özelden sölim ne yapman gerektiğini burdan yazamam:)

0|0
    0|0
  • Kaybedeceğin hiçbirşey yok. keşke dememek için yap bence.

0|0
    0|0
  • ekle ekle muhabbet edersiniz sonra ayarlarsın

1|0
    0|0
    • kim bu kız beni niye eklemiş derse ne dicemm utanırımm

• iki tatlı söz derken hemen pat diye hoşlanıyodum diyemem ama ilk önce arkadaş gibi yaklaşmalıyımm sanırmm

• evet hoşlanıyordum demeyeceksin zaten sadece konu konuyu açıp açılacaksın

• Kabul edecek mi yoksa yoksay mı diecek oda var (:

0|0
    0|0
    • işte öyle bir ihtimalde varr

• Kuzenine söyle, o bişeyler yazsın :D

0|0
    0|0
    • kuzen mi nasıl yani;)

• �şk bazen tek kişiliktir. Otur evde çay demle. Siktir et gitsin.

• sağol çok yardımcı oldun

• geçti bolunun pazarı sür eşşeği nigdeye :)))

0|0
    0|0
  • tamam at mesaj eklicem seni :D

0|0
    0|0
  • yaş olmuş 25 bence o mesajı atmalısın :D

0|0
    0|0
    • ne dicem peki evet ikimizde çocuk değiliz artıkk çoçukça hareket yapmamalıyımm

• Herşey devleten beklenmez noktalı yerleri siz doldurcaksınız :D

• nolcak söylesenn

• ekletmemmm ısrar etmee :D

0|0
    0|0
  • geçti artık evlenmiştir o. face e ilişkisi yok yazar arka panda face acar evli.

0|0
    0|0
    • resimlerini bir kısmı açıkk evli gibi değil ya

• bilmem artık

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani ben olsam eklemezdim. Her beğendiğim çocukla kontak kuracak olsam memlekette adam kalmazdı adsfhg

0|0
    0|0
    • haklısın bu işler bana göre değil ama ne biliyim o zamanlar o çocuktan etkilenmiştimm şimdi de var görünce yeniden canlandı napıcağımı bilemedimm bende danışm dedim

• üstüne gelirsen götü kalkar ara sıra mesaj at sonra hepten muhabbeti kes o sana gelir ;)

Yükleniyor...