Işler çok kötü gittiginde en azından nefes almak için aldatmak sizce faydalı olur mu?

ilişkiniz berbat hiç bir şey eskisi gibi değil araya bir heyacan sokmak aldatmak ama uzatmadan sizce ilişkiye yeni bir boyut getırebilirmi

0|0
94

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum benim hayat tarzım bu zaten, emin ol harika olacak. Zaten ilk kez yaptıktan sonra vazgeçemeyeceksin...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• bu nasıl bir düşünce şekli ya aldatırsan düzeleceğini mi sanıyorsun kız öğrenirse zaten bitecek ya da sen böyle bişeye başlarsan hep devamı gelecek çok yanlış bence

0|0
    0|0
  • ben bunu yaparım zaman zaman :) o zamanlar kendıme kara melegın jenerık muzıgını armagan edıyorum :) hem melek hemde seytan aglayan ve aldatan aynı ınsan kımsın sennn :))

0|0
    0|0
  • İşleri düzelteceğin yere daha da batırmak olur bu.Bence ilişkin bundan dolayı berbat durumda olabilir belki sende aldatma potansiyeli görmüştür kız güvensizlik olmuştur.

0|0
    0|0
  • çok yeni bir boyut getirir canım kız bir daha nah bakar yüzüne baksada hep sana güvensiz olur öğrenemez deme bütün yalanlar ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • Sorunlusun sen bence !

0|0
    0|0
  • kızı tamamen kaybetmek istiyosun sen galiba ?

0|0
    0|0
  • Çok ayıp.

0|0
    0|0
  • yok canım ne olcak.bişey olmaz.aldatınca herşey düzeliverir çünki!

0|0
    0|0
  • Aslında her açıdan yanlış ama, bana bir boyut, heyecan getiriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanmam, daha da kötüye götürür hatta, bir süre sonra " bu benim kaderim değil bu kadına ait değilim" diye isyan etmeye bile başlarsın...

Boyut getirmez aksine ilişkiyi bozar...

cut.

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter mantıgından ne farkı var

0|0
    0|0
  • süper bir boyut getirir öyle bir boyut olurki sıfırla ölçülür

0|0
    0|0
Yükleniyor...