Beni peşinden koşturma çabasındamı yaptığı nedir niye böyle davranıyor

facebookta sohbet ediyoruz sohbeti yarıda bırakıp başka şeylerle uğraşmaya başlıyor başka bir gün mesajıma cevap vermiyor bakıyorum başkalarının resimlerini beğeniyor paylaşımlarda bulunuyor sorduğumda da müsaait olmuyormuş her zaman ne yapma amacında taktik falanmı uyguluyor peşinden koşmam için

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• O an başka şeylere odaklandıgı için senle konuşmuyor olabilir...

Bunu önem derecesinde nitelendirmem ben. Sanalda çabuk sıkılan(kişi kastetmiyorum) birisi de olabilir. Pek konuşkan da olmayabilir. SEvmediği bir tipte olabilirsin. Taktik de olabilir...

Bence biraz daha zamana ihtiyaç gerekiyor..

1|0
    0|0
  • Abla onu hepimiz yapıyoruz ya. Benim bir amcaoğlu var, her boka mesaj atıyor beğen panpa diyor. amk. beğenmezsek kırılıyor :D Bir süre sonra kızları falan bırakyırosun facede direkt amcaoğlunun sayfasına girip ne paylaşmışsa beğenip çıkıyorsun. Biz buna götoştötomoş diyoruz :D

0|0
    0|0
  • 25 yaşından sonra erkekler kaçar, kızlar kovalar. Alıştır kendini.

0|0
    0|0
  • sen bu heriften vaz geç bu adam için sen bir hiç sin , sadece bir aracın yedek lastiği gibisin

0|0
    0|0
    • o kadarmı kötü :(

• o kadar kötü , insanlar için değersiz veya değerini yitirmiş olan şeyler insanın ilgisini çekmez , ona ilgi göstermez

• zannetmiyorum kimi insanın huyu böyle oluyo

0|0
    0|0
  • daha önemli işleri var

0|0
    0|0
  • sıkılmış bence senden

0|0
    0|0
  • seni sevmez senle ilgilenmez ondan

0|0
    0|0
  • sende koşma sen ona aynısını yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• taktik oldugunu dusunmuyorum, yeterince ilgisini cekmiyorsun gibi gorunuyor similik.

facebookta genellikle konusmayi filan sen mi aciyorsun?

taktik ise eger, hani agirdan aliyorum veya senin icin olmuyorum (aslinda hoslaniyorum) demeye getiriyorda olabilir, ama sanmam. biraz daha zaman ver.. ama bence sende ustune dusme. onun farkindaysan yoklugunu hissedip pesinden gelecektir. Gelmezse belli etmis olur kendini zaten.

0|0
    0|0
  • senden hoşlandığından emin misin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...