Soruyorum size erkekler neden böylesiniz?

nereye baksam beden avcısı.aşık olduğumu sandığım biriyle bir yolculuğa çıkıyorum sonra amaç başka yere kayıyor.uzaklaşıyorum.hayatıma başka insanlar giriyor.sevdiğini söylüyor.aşığım sana diyor ortada bişey yok.istediklerini elde edene kadar bu oyunu oynuyorlar.ee ne oluyor sonra güven sorunu yaşıyorum.genelleme yapıp kimseye güvenemiyorum.herhalde bu erkekler gerçekten eğlenilcek kız istiyorlar.evlenmeye gelincede namuslu olsun.eline erkek eli değmesin sadece bana ait olsun isterler.el değdirmeyinki el değdirmesinler.niye böylesinizki.böyle davranan erkekler erkeğim diye dolaşmasınlar lütfen.

0|0
120

En İyi Kız Görüşü

• kız doğru söylüyor siz soruyu nereden anlıyorsunuz beyler birini seviyorum diyor 2 günden sonra lafı cinselliğe çekiyorsunuz şimdi burda kızın suçu ne kız sevmek düzgün bir ilşki yaşamak istiyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Bence böyle bir genelleme yapman doğru değil ben kendimden biliyorum... Haklısın karşılaştığın kişilikteki erkekler cok fazla... Hatta haddinden fazla ama bence bu seni ilişki kurmaktan, svmekten, aşık olmaktan yıldırmamalı. Eninde sonunda doğru erkeği bulacaksın bence çok da takma...

Ben yengeç burcuyum ve hayatı ne yazıkki çok ama çok duygusal yaşıyorum. En ufak bir skıntı beni gerçekten çok ama çok etkiliyor. Biraz uçlardayım sanırım. Senin şikayetinde de bundan kaynaklı oluyor olabilir aşkı çok uçlarda yaşamak bünyeye çok ama çok zarar veriyor malesef. Hele bir de üzerine kazık yedin mi? ya da beklediğin ilgiyi verdiğin özeni karşıdan bulamadığın zaman resmen içinte doldurulması zor bir boşluk yaşıyor insan...

Üzülme ve yılma... İnan bir gün bu sıkıntılı günlerin çok geride kaldığını görecek ve tam istediğin gibi mükemmel birini bulacaksın. Hayat bize her zaman istediklerimizi verse inan bana bu kadar mükemmel olmazdı..

Biraz kazık yiyeceğiz ki sonradan bulduğumuz "gerçek hazinelerin" ne kadar zor elde edildiğini ve ne kadar değerli olduğunu anlayalım diye...

Üzme artık kendini..

Saygılarımla...

0|0
    0|0
  • Maalesef ayırt etmek gerçekten güç oluyor, sitemin haklı...

Fakat bir insanda kuşku duydugun sevgisinde vs eksik hissettiğin içini huzursuz eden birşey oldu mu her zaman sınırını ve mesafeni belli et.

Özellikle bu beden avcıları dediklerin yer yer neyi istediğini belli eder. Sen bu konumda öyle bir çizgi çekeceksin ki bırak çizgiyi geçmeyi o çizginin yanına yaklaşırken iki kere düşünsün...

İnsanlar 3 maymunu oynamayı severler, fakat maymun olduklarıyla kalırlar..

0|0
    0|0
  • valla ben o yapıda değilim ama şu kadarını söyleyeyim erkek koruma gereği duymuyorum, cinsellik bölümüne bakarsan fuck buddy arayan bayanlarımızı göreceksindir... anlayacağın bunu bu hale bunlara müsaade eden bayanlar ve uçkuruna düşkün erkeklerimiz yaratıyor. erkektir yapar mantığınıda annelerimiz yaratmıştır. unutmayın bunu. ben bu olayları sevmem yapanıda sevmem ama bu işlerde herşey karşılıklıdır.haksızsam düzeltebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • İyi de burada kadınların hiç mi suçu yok? Kadınlar da kadınım diye dolaşmasınlar, her önüne gelene bile bile lades oluyorsunuz, açık kapılarınızı kapatmayı bir deneseniz ya.

0|0
    0|0
    • dünyada milyonlaraca kadın var hepsimi öyle.

• Tabii ki öyle değiller ama genel olarak verilen mesajlar erkeklerin de genelleme yapmalarına neden oluyor, yakın çevrenizde böyle kızlar varsa yanlış yaptıklarını ve bu durumdan hem erkeklerin hem de bayanların olumsuz etkilendiğinizi anlatın.

• Zorlami el degdiriyorlar size? Degdirtmeyin!

Degdirtmeyen degdirtmiyor hicbirseyde kaybetmiyor.

Bu erkeklerde ne kadar kotuymus arkadas, butun kadinlarda melek zannediyor kendini.

Herkes hakettigi degeri gorur bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • bazen doğru bazende yanlış bir düşünce.her erkek bir değil ama her kadında bir değil.ne yani güzel bir kadın aşık olduğu erkekle birlikte o erkke bu kadının sadece bedeni peşindeyse kadınlar hakettii değerimi görmüş oluyor.bırak yaa bazı erkeklerin içi kötü

• İnsanlari tanimak zordur ama yanilmamaninda yollari var mesela denemek..

• tamam denerim bende.sağol

• bu konular yüzünden bende bazen çok kızıyorum.. ama yapacak bir şey yok insanları değiştiremezsin.. ayrıca sadece erkekler değil kızlarda çok güzel oyun oynayabiliyorlar.. ayrıca bu devirde zaten aşk diye bir şey kalmamış seninde dediğin gibi her şey menfaat üzerine kurulu.. ben sürekli söylüyorum bunlar fiziksel ihtiyaçlar ve bundan belki 10-20 sene sonra bunları yaşayamayacağız ama bir ömür boyu sevebileceğiz diye.. önemli olan bana göre sevgidir.. bu yüzden senelerdir hiç kimseyle görüşmüyorum çünkü senin dediğin gibi bende güvenemiyorum.. aramızdaki tek fark sen erkeklere güvenemiyorsun bense kızlara...

0|0
    0|0
    • keşke beni ben olduğum için sevebilecek biri olsaydı.ne yazıkki yok

• günaydın.. dediğin gibi bizi biz olduğumuz için sevenler çıkmıyor karşımıza.. herkes bir menfaat peşinde.. ama umudunu yitirme.. bir gün karşına seni de anlayabilecek , düşüncelerine değer verebilecek biri çıkacaktır.. o zamanda çok mutlu olacağına eminim.. ne yazık ki ben kendim için öyle düşünemiyorum.. benden geçti artık kimseyle olamam diye düşünüyorum.. o zaman bana neden akıl veriyorsun kendine bak diyebilirsin :) ama benim durumum biraz farklı çok kırıldım zamanında kendime gelemiyorum..

• genelleme yapmamak. lazim bazi insanliktan cikanlar uckurunu acanlar kari kizla yatanlar daha sonra namuslu kiz ariyor ayni sey kizlar icinde serseriyle geziyor yatiyor sonra isi gucu 44 luk okuyan birisini ariyor gozle seviyor yurekle degil!

0|0
    0|0
  • erkek beden avcısı olmuş,kadın para avcısı.

değer verip paramı yedireceğime,çakal olup bedeni kullanırım diyor doğal olarak erkekler.

0|1
    0|0
  • Kizlarin boyle bir yonu yok yani

Sevistikleri serserilerle degilde evlenmeye gelince duzgun adam arama ve de bakire meryem gibi tertemizim demek gibi bir huylari yok yani

Haklisin biz kotuyuz :-)

0|0
    0|0
    • umtumt verdiğim cevaptan farklı bir cevap vermiyorum sizede.

• Yok ama benimki daha sert bir cevapti bana daha agir vurmaniz gerek

Bunu saymiyorum :-):-):-)

• evet maalesef öyle canım erkeklerin çoğu seks amaçlı birliktelik ister sen bunlara denk gelmişsin seni sen olduğun senle evlenmek isteyen biri çıkacak senin değerini bilen biri

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim.umarım çıkar

• erkekler avcı ruhludur ve her daim av peşindedir. siz de avsınız. doğanın kuralı bu, sen değiştiremezsin :))

0|0
    0|0
    • kızkardeşin var diyelim aynı yaklaşım ona olduğunda bu düşünceyle devam eden siz erkeklerin vicdanı ne der merak ediyorum

• peki sen ne olsun istiyorsun? kızkardeşim evinde oturur, görücüsü gelir, beğendiği biri ile evlenir. av sahasına girersen av olursun :)

• Kızlar av, erkekler de avcı modunda ve bu hiç iyi değil...

0|0
    0|0
  • Kişinin ve kişilerın sıze olan yaklaşımlarını yine siz belırlersınız...

0|1
    0|0
  • ne yazıkki haklısın ve üzücüdürki halkımız bu konuda aç.

0|1
    0|0
  • Yanlış yerlere bakıyor olmayasın?

0|0
    0|0
  • yapımız böyle napak :D

0|0
    1|0
  • doğanın kanunu gibi bişe oldu oldu bu ne yazıkki

0|0
    0|0
  • biz onlara erkek değil gavat diyoruz

0|0
    0|0
  • Sizde nasıl aşka karşı yoğun bir özlem varsa erkeklerinde o özlemi bedene karşı oluyor.Aşkı bedene ulaşmada bir aracı olarak kullanır bir çoğu.Çünkü aşka özlemimiz çok az bizde o duygular sizdeki gibi yoğun değil.Cinsellik duyguları son derece yoğun.Bu yüzden sevgililik işlerine kızların ciddi düşünmeden girmemesini tavsiye ederim.Çok dikkatli seçin erkekleri.

Bi taktik size:Ağzında bal olan arının arkasında iğnesi olur...

0|0
    0|0
    • evet maalesef böyle fakat kadın ya da erkek iradesine sahip çıkmalı biraz.

• yinede bu düzen çok yanlış..herkesi bir kefeye koymak sadece sevgi isteyenlere haksızlık değilmi

• Düzen doğru ama kurallara uyulmadığı için yanlış işliyor.Erkek ile kadın birbirinden farklı sistemlere sahip her iki tarafta da eksik olanlar var o eksiğide evlenerek gidermeleri gerekir.

Allah'ın kuralı böyle.Evlenmeden bişey yapmaya kalkınca düzen bozuluyor bir sürü şey çıkıyor ortaya.Kullanılma,doyumsuzluk,aşırılıklar vs.

• emin ol aynı şeyi bende şu açıdan merak ediyorum "acaba siz kadınlar neden böyle takınıtlı yaş takıntısı boy takıntılı şunun bunun takıntısı gib gib gib"

0|0
    0|0
    • bende öyle bir takıntı yok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...