İnsanlar nasıl romantik bir ilişki yürütebiliyor?

Ben artık anlayamıyorum şu flörtleri. Bana yatmak amacı olmadan yaklaşan bir erkek olmadı hiç sanırım. Ben de buna ihtiyacım olduğu için karşı koyamıyorum. Ama artık inancım kalmadı, insanlar nasıl böyle bir ilişki yürütebiliyor, özellikle hiç ne bileyim sevişmeden? Soru saçma geldiyse kusura bakmayın gecenin bu saatinde böyle bir şey çıktı...

0|0
618

En İyi Erkek Görüşü

• Arada sırada telde konuştuğum kızın biri var hal hatır dahi sorsam ahlayıp ohlamaya başlıyor noluyor kız diye sorduğumda da sesin beni tahrik ediyor diyor. şimdi sen soyle ben bu kızla müsait bir ortamda buluşsam yatak dışında başka bir yer düşünebilirmiyim ?

sana gelince belki sende konu ettiğim kız kadar olmasan da aynı hafifliği konuştuğun erkeklere gösteriyorsun da o yüzden kendini yatakda buluyorsun...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• her erkek önce bir 'iş olur mu' diye yoklar. olursa temiz. olmazsa ve beğendiyse güzel bir ilişkin olabilir.

1|0
    0|0
    • Kötü işte bu baştan o işin oluru varsa artık ötesi olmuyor gerçekten yazık. Böyle olmak zorunda mı aslında değil tabii :)

• aslında zorunda.hem ilk arzu o yönde olduğundan zorunda hem de kimse kolayca takılabileceği birine yoğun sevgi ve emek vermek istemeyeceğinden zorunda. ( tercihim iş olması:)

• niyet önemli BENCE ciddi bir ilişki düzgün isteyeneler karakteri oturmuşş insanlar böyle bir ilişkiyi yürütebilir bence yoksa şimdiki gençlik öyle sevigili yaparlar sevişme için başka hiçbir nedeni yok yatmak için.adamın niyeti düzgün bir ilişki seviyeli ilişkidir ona göre birini bulur ve ona göre davranır karşı tarfta öyle tabi

1|0
    0|0
  • Bütün ipler sende kimin n eamaçlı yaklastıgı belli . Balık bastan kokar. :) erkeklerın %30'u romantıktr arkadas : )

1|0
    0|0
  • Arz talep meselesi karşından ne beklersen onu bulursun ihtiyaç duyduğundan karşı koyamıyorum dediğinden karşındaki de sınır koymuyordur sen sınır koyarsan karşındaki de sınır koyar

1|0
    0|0
  • öyle olmayanlar çok sana hep yatmak amacı olanlar denk gelmiş demek ki bu saatten sonrada korkarım romantik bir ilişki isteyen de sana gelmez

0|0
    1|0
  • Sex hayatı kötü giden,duygusal boşlukta olan ve özgüvenini kaybedenlere göredir bence ilişki.Ben senelerdir romantik ilişki yaşamadım ve yaşayamıyorum.Mutluyum

0|0
    1|1
    • her hareketine bayıldığın ve sana hayran olduğunu hissettiğin, her gece beraber uyuduğun biriyle sevişmek sence daha etkileyici değil mi?

• bu bir teklif mi? değilse kendi yorumunu yap ve sus :) mutluyum

• you rock :)

• eger ihtiyacın oldugu halde karsı koysaydın

kesinlikle öyle bir ilişki yurutebilirdin.

2|0
    0|0
  • Tüm erkekler öyle değil canım. Benim Mike diye bir arkadaşım var 6 aydır kız arkadaşını öpmüyor bile.

0|0
    0|0
  • et yığını ve ihtiyac giderici olarak görmüşler seni yıllarca tutumunu değiştirmeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • kimsenin sevişmeden ilişki yürütebildiğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • sana kimse aşık olmamiş demekki.sadece et olarak görmüşler seni

0|0
    0|0
  • kusura bakmayin heryere yorum yapmaz zorundayim puan almak icin :)

bu arada benim bir cevabim yok

0|0
    1|0
  • romantikten kasıt ne ayıkamadım :D

0|0
    0|0
    • Herhangi bir ilişki işte biribirini seven bir çift mesela.

• birbirini sevmek ayrı romantizm ayrı çok romantik sevişebilirim mesela :)

• ben yaşayamadım ayrıldım :D

0|0
    0|0
  • Sen her önüne cıkan erkekle yattın mı yani?

Her erkek yataga atmayı düşünmez. sana öyle denk gelmiş. Sende de o potansiyel varsa artık

0|0
    0|0
  • Peki amaci yatmak degil mi gibi yapip seninle gercek bir sevgiliymis gibi belli bir sure gecirdikten sonra seni yari yolda birakanlar oldu mu?

0|0
    0|0
  • Özge sen misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çoğu erkekle aynı düşündüğün için.halbuki cinselliği bir kenara atıp gerçekten duyguları ön plana çıkaran erkeklerde var.tamamiyle olaya bakış açısı ve yaşam şekli.

1|0
    0|0
  • Sana o şekilde yaklaşana yaklaşmayacaksın,istersen sonsuza kadar yalnız kal.

1|0
    0|0
  • erkeğin ve kadının karekterı ile alaklı bır durum

1|0
    0|0
  • Erkekler daha ne olsun

1|0
    0|1
  • saçma değil haklısın ben kendi ilşkimi sevgilimi öyle istekli biri sanmıodm ama bir kaç gün önce bnle birlkte olmak istedgni söyledi ben böyle birşey yaşamak falan istemiyorum syledim de bana fazla naz aşık usandırır dediklerini resmen yaşıyorum artık dedi 4senelik sevgilim çok ağrıma gitti bende madem öyle yürür gidersn diye restleştim 3gündr hç konuşmadık kısacası bende böyle ilşkilre insanlara inancm kalmadı

1|0
    1|0
  • tavırlarını sen belirliyceksin. adama sadece yatakta bir hayat verirsen oda sana öyle davranır demek ki sen buzamana kadar bütün erkeklere sadece yatak düşüncesini vermişsin bu senin elinde olan bişey

2|0
    0|0
    • Haklısın, bir de böyle denerim belki :)

• Denemelisin bir ömür sadece öyle yürümez :)

Yükleniyor...