Kızlar, erkekte güzel bir gülüşe aşık olur munuz ya da aşık oldunuz mu..kızlar için gülüş önemli mi....

Kızlar, erkekte güzel bir gülüşe aşık olur munuz ya da aşık oldunuz mu..kızlar için gülüş önemli mi...

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• düşünsene karşındaki kızın dişleri çapraz çapraz at kişner gibi güldüğünü sen aşık olur musun mesela =) gülüş elbette çok önemli tek erkekte diğil bayandada öyle ayrıca tek dudak diğilde gözlerinde gülmesi önemlidir yani düşünsene parlak içten bakan gözler masumca gülen bir kız =) mesela benm en çok gülüşüme ve bakışlarıma aşık olurlar gamzelerim var dişlerim çok düzgün bide gözlerimde bir parlaklık var karşımdada öyle biri isterim hatta bak bir arkadaşm at gibi kişnediği için ondan acayip soğumuştum dişleride bakımsız sararmış sigarada kullanıyodu somurtması gülmesinden daha iyiydi yani. gülüş bakım her iki taraf içinde değerlendirlmesi gereken önemli bişeydir benm açımdan =)) iyi geceler =)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazen hic anlamazsin bir guluse, bakisa, tek bir soze asik olabilirsin. Karsindaki insanin kalbine nasil sicaklik verdigidir onemli olan.

0|0
    0|0
  • gülüş önemli :) birde dişler beyaz ve düzgünse harika :)) ben önce gülüşe ve dişlere bakarım erkekte :)

0|0
    0|0
  • gülüşe aşık olmadım hiç sevgilime aşık oldum gülşüde güzeldir hanı ^_^

0|0
    0|0
  • Gülmek sihirdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benim gulmeme erkek arkadaslarim bile gulmek bu kadar yakisir diyor seni gul boyle en az 100 kiz ayarliyon diyolar ama acimasiz hayat sayesinde gulmeyi unuttuk sabrediyor

0|0
    0|0
  • Sevgilim güzel gülüyorum diye aşık olcaksa :D hiç olmasın anasını satim :>)

0|0
    0|0
Yükleniyor...