Anormal Davranışlar Sergilemesi Hakkında ?

Aslında biraz ergence gelebilir, ama durum öyle değil. Şöyle özetleyeyim, benim bundan 1,5 yıl önce kadar mükemmel bir ilişkim vardı. Birlikte gülüyor, birlikte ağlıyor, herşeye birlikte göğüs geriyorduk. Ta ki o hastalanana kadar. Ondan sonra herşey değişti. Tüm yalvarmalarıma rağmen, hastalığı gerekçesiyle benden ayrıldı. ) Ki hastalığı gerçekten ciddi birşeydi). Gel zaman git zaman sürüncemede yaşadık. Derken 2 ay kadar önce başkasıyla birlikte olmaya başladı. Beni tüm hesaplarından engelledi. Fakat dün gece şans eseri farkettim ki, feysbuk hesabından benim engelimi geri açmış. İlişkisi devam ediyor görünüyor. Böylesine büyük bir kavgayla ayrılmışken, beni silip engellemişken, tekrar açmasının sebebi ne olabilir ?

Aradığını onda bulamaması mı ? Bana olan alışkanlığı mı ? Daha başka sebepler mi ?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar sevdiğinden çok onu seven erkeğe aslında daha yatkındırlar. belki yeni arkadaşında senden gördüğü sevgiyi bulamadı ve kafası karıştı engelini kaldırmaya engel olamadı . belki seni merak etti profiline bakmak için girdi . birde bunu unutma kardeşim. sen diyorsunda birlikte gülüyor ağlıyorduk. unutamayacağın günleriniz var ya . bu anılar karşılıklıdır o da unutmadı kesinlikle..

0|1
    1|0
    • Bilemiyorum ki be hocam.. Profilimi göremez zaten arkadaş listemde değil ama, belki dediğin gibi neyi beğeniyorum nereye giriyorum çıkıyorum bakmak istedi. Ama hala ona çok kızgınım daha ötesi kırgınım..

• hakkınızda hayırlısı :)

• Amin inşallah :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• merak etmiştir

bi tepki verip vermeyeceğini

ona ulaşmak isteyip istemeyeceğini

paylaşımlarında ona dair bişeyler var mı yok mu

bu kadar zaman sonra bence sen onu sil bu sefer onunla artık ilgilenmediğini anlar

0|1
    1|0
    • Ama bu bile onu izlediğim anlamına gelir. En iyisi hareketsiz kalmak. Umarım bana yazmak gibi bir hata yapar.

• mesele yok önemseme o zaman

yokmuş gibi davran umursama

• Kesinlikle. İkinci adımını beklemeli.

• bence bunun altında bır sebp arama... aynı şeyı benım bır arkdşaımda yapmıştı daha sonra hesabına erkek arkadaşı gırer fılan dıye engelleme lıstesındkeı herkesın engelını kaldırmıştı o tarz bır düşünce ile hareket etmış olabilir...

0|1
    1|1
  • sebep yok

artık engelleyecek kadar önemsemediğinin göstergesi

0|1
    1|0
    • Ama o biraz nasıl diyim inatçıdır. Dediğim dediktir. Engellediyse pek kaldırmaz.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece engelini kaldırıp resmine bakmak istemiştir. Geri kapatması için de 2 gün geçmesi gerekli. Hala engelli misin ?

0|1
    0|0
    • Bugün benim farkına varabildiğim 2.gün engelli değilim.

• İşte anormal geliyor bu bana. O çocukla ne işi vardı o zaman ?

• Dedim ya kurmacadır bence gerçekten hastalığının ciddiyetinin kendi de farkındaysa böyle birşey yapmıştır. Kendini sana unutturmak için. Tabi biz ikinci ağızız. Sen olayın içindesin. Bizim söylediklerimiz fikirdir. Bu fikirleri eleyip gerçeği görmen senin elinde.

• Bu olaya yorum yapmam için kızın hastalığını bilmem lazım

0|1
    1|0
  • sebep ne olursa olsun ilgilenme

0|1
    0|0
Yükleniyor...