Seni üzmek istemiyorum ne demek bayanlar?

arkadaşlar uzun süredir hoşlandığım bir kız vardı.geçenlerde karşısına çıktım.kendimi ona açıkladım.tabi bunun öncesinden de facebook sayesinde beni ve niyetimi biliyordu.olumsuz yanıt vermişti.yüzyüze yarım saat falan konuştuk.hep güleryüzlüydü ama konuşurken de bu sene mezun olucaz son senemiz, son sene böyle bişeyi düşünmüyorum falan dedi.ben o sırada geçiştirdim.o günden sonra facebook üzerinden konuşmaya başladık.yaklaşık 1 haftadır falan bugune kadar da muhabbete devam ettik.hiçbir sıkıntı yoktu.gayet samimi, espriler deseniz var.gerçekten bir sıkıntı yoktu.ta ki bugun onu biyerlere oturmaya davet edene kadar.haftasonu bir planın var mı dedim.cevap yok yazdı.ben anladım zaten daha erken demeye getirdiğini.neyse yine geçiştirdim ben.sonra pat mesaj geldi.son sene benim için biri olmayacaktı.bu kararımdan dönmemeliyim.kabul edersem sen üzülürsün ve ben seni üzmek istemiyorum diye. aynen bu şekilde.ne yapmalıyım?akıl fikir verin.ne düşünüyor şu durumda o?özellikle bayanlar siz tercüüme edin onun bu halini bana.şimdiden teşekkür ederim.

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• senden hoşlanmış, şimdi bir ilişki istemiyor ama

sende ısrarcı olunca seni üzmek istemiyorum zorlama demeye çalışıyor

0|1
    0|0
    • ben çok yalnış anlamışım :D

• anlaşılmayacak bir şey yok aslında

kız gayet net söylemiş istemediğini ama senden nefret etmiyor ki

belki sadece arkadaşlığından ya da ona olan ilginden hoşlanıyordur

başka bir adım atmak istemiyordur, üzerine gitme çok derim

• haklı olabilirsin.ama kesinlikle baskı yapmamam gerek dediğin gibi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• sen benden daha ıyılerıne layıksın demek...

0|0
    0|0
  • Seni istemiyorum demenim kibar hali yani seni kibarca reddetmiş.

0|0
    0|0
  • kariyer adına düşüncesi varyada kendince başka nedenleri var. birlikte olursak ayrılabilriz üzülürsün demek istemiş o yzden hiç başlamak istemiyr

0|1
    0|0
    • peki ben nasıl ikna edebilirm onu?

• aynen öyle yapıcam ama o mesajından sonra bikaç tane özür mahiyetinde mesaj attım.tam olarak özür de denemez ama.ondan sonra tek bir mesaj bile atmadı.şimdiden sonra tekrar neasıl muhabbet açıcam?

• normal merhaba nasılsın diye okuldan falan aç muhabbet zamanla herşey oluşur ama kız kafasına koydusa seninle ilişkiye başlamamk için kendine engel olacaktır

• bir sebebi olmalı..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Red değil bu liseli kardeşim. Sana bir anımı anlatayım. Senin durumunu bende yaşamıştım. Lise sondayken bir kızdan hoşlanıyodum ve açıldım. Kız beni hiç terslemedi hatta benden hoşlandığını biliyordum ama olmaz demeye getirdi ve arkadaşı geldi bana dedi ki. ' Bu yıl güzel bir üniversite kazanmak için derslerini güzelce çalışacağına ve bu süreçte hiç kimseyle flört etmeyecegine annesine söz wermiş ' :)

0|0
    0|0
  • kibarca reddetmis ayrica son sene mesala lisede iseniz sinavlar var onlara hazirlanmak istiyor demekki üzerine gitmemen en mantiklisi.

0|0
    0|0
  • kibarca reddetmek bazen bezen ben yolluyum uzak dur bazende biz olamayız değişir be bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...