Kızlar neden çok okuyan erkeklerden hoşlanır?

Kızlar neden çok okuyan erkeklerden hoşlanır?

Ağzı laf yaptığı ve etkileyici cümlerler kurduğu içinmi?

Kültürlü ve bilgili olduğu içinmi?

Hazırcevap olduğu içinmi?

İyi bir dinleyici olduğu içinmi?

Ondan yeni bişeyler öğreneceğini düşündüğü içinmi?

niçin sizce?
Güncellemeler:
kızlara ne tip bir erkeklerden hoşanıyorsun diye sorsan anlattığı profille çıktığı erkek arasında ortak bir nokta bulamazssın.

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• kültür, bilgi, bir şeyler öğrenebilmek hoş

bir çok konudan sohbet edebilmek güzel, karşında bir şeyler bilen boş konuşmayan

birinin olması güzel.

kafatası boş insanı kim napsın yahu

aklı başında herkes kafası çalışan, okuyan, araştıran, kendini geliştiren insanlar ister hayatında

ister sevgili olsun ister dost, arkadaş

0|1
    0|0
    • Çok haklısınız bu konuda aynı fikirdeyiz.Sizde çok okuyan araştıran birimisiniz yoksa aradığınız kişinin kişilik özelliklerimi böyle olmalı

• aslında bazen hayatı akışına bırakmalı değilmi?Bazen kriterlerimizde yer vermediğimiz bir şey hoşumuza gidebilir.zaten çoğumuz arkadaşlarımızı seçerken kriterlere göre davranmayız.bilinçaltımız hoşlanır çünkü bastırılmış tatmin edilmemiş dürtülerimizi tatmin ediyordur.hoşlanmayız çünkü bilinçaltımız hoşlanmadımız biriyle bağdaştırmıştır.Aslında çoğumuz bilinçli karar vermeyiz bilinçaltmızın etkisinde seçeriz aradığımız kişiyi

• aslında doğru, arkadaşlarına bakınca insan çoğunun onunla alakası olmadığını görür

ve normalde alakası olmayacağını sandığı insanlarla olabilir

kategorize etmemek lazım, etiketlememek gerek insanları

kimiyle vakit geçirmek daha keyifli ve eğlenceli diye hayatındadır

kimine zor zamanda güvenileceğinden vs vs

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Karşımdaki insanla konuşabilmek isterim ben. Konuşabildiğim erkekleri beğenirim genelde. Her konuda donanımlı olacak fikri olacak birşeyleri bilip savunabilecek. Karşıt görüşlerdede olsak bir konuyu tartışabilicez birbirimizden yeni şeyler öğrenicez. Tabi boş konuşmayacak, atmayacak, bilmediği şeyleri biliyomuş gibi başkasından duyduğu şekilde anlatmayacak. O tiplere hiç gelemem.

1|1
    0|0
    • haklısınız.Ama karşınızdainin atıp atmadığını,bilmedği konulardan konuştuğunu anlayabilmeniz için sizinde o konuda bişeyler bilmeniz gerekir.Eğer karşınızdakinin attığını düşünüyorsanız siz o konudaki gerçeği biliyorsunuz demektir ve buda sizi kültürlü yapar.Siz karşınızdakinin atıp atmadığını anlayabiliyormusunuz?anlayabiliyorsanız düşüncenizin doğru olduğunu nereden anlıyorsunuz?

• Valla bunun bende sonradan gelen çalışarak edinilen bir özellik olduğuna inanmıyorum.Benimki doğuştan gelen bir şey.

• Size bana 10 üzerinden kaç puan verirsiniz diye sormuştum.Sizde tanıyorum sizi bişey söyleyemem demiştiniz.Bende sizi tanımıyorum ama genede sizin hakkınızda bir kaç düşüneye sahibim bunları açıklayayım.Saat 4 20 ve siz hala uyumamışsınız yarın erken kalkma gibi bir derdiniz yok muhtemelen çalışmıyorsunuz ,yada 2.öğretim okuyorsunuz geceleri dersiniz var,kahvaltınızı geç yapıyorsunuz ve bazen uyandığınızda çay soğumuş oluyor ve siz kahvaltı yerine öğlen yemeği yiyorsunuz.tespitlerimin kaçı doğru

• okuyan sevmem bulaşık yıkayan yemek yapan idealdir

ama en şahanesi çocukları da doğurandır, bulursam nikahı basarım

0|1
    0|0
  • Ondan yeni seyler ogrenebilcegni dusundugu icin sahsen.

0|1
    0|0
    • Yeni bişey öğrenmek için kitapda okuyabilirsiniz kültürlü erkek arkadaşa gerek yok:))

• doğru olduğuna inanmadığım ya da mantıksız gelen seyler onun anlatmasyla değişeblilr ondan duymak farklı:)

• alkasız herkes okuyacak dıye bır kaide yok..

önemlı olanın kişinın kendısını yetiştirebılmesıdır..

0|1
    0|1
    • Zaten herkes çok okusaydı çok okumak ayrıcalık değil sıradanlık göstergesi olurdu

• benim sevgilim cok kulturlu ve bu yuzden hep tartisiyoruz mesela politika hakkinda birsey izliyoruz tv ben bir yorum yapiyorum ve o hemen baskabirsey diyor ve paat kavga kulturlu olmakta kotu bazenn

0|0
    0|0
  • Sen saymışsın bütün nedenleri zaten :) bana onaylamak kalıyor :))

0|0
    0|0
  • Kültürlü erkeklerden hoşlanırım

0|1
    0|0
  • genelleme yapma ben hoslanmiyorum :D

0|1
    1|1
  • o kadarıda iyi deği..insan olsun adam olsun yeter.

1|1
    2|1
    • eksileyen her kimse ona hitaben... ben ne kültürlü okumuş lar gördüm duydum bakınız basın ..bakınız medya..adamlar taciz tecavüz peşinde..buda eksileyen gerizekalıya kapak olsun..

• evet ,daha uygun olacak burdan devam etmeyelim.

• yani facebooktamı devam edelim?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben hiç erkek genel kültürlü diye onu çekici bulan bir bayan görmedim. Bunun en bariz örneği; Kelime oyunundaki Yusuf Dinçer'dir. Adam genel kültür makinesi olmasına rağmen hiç kız arkadaşı olmamış...

0|0
    1|1
    • Kültürlü erkeklerin hepsinin kız arkadaşı olacak diye bir kaide yok.Bu arada bodyle uğraşıyorsunuz galiba.bu sporla uğraşanlar genelde çok okuyan kültürlü insanlar olmuyor.Bence size sorsalar kızlar karın kaslı erkekleri tercih eder dersiniz.Aslında karın kası kızlarada erkeklerede güzel görünür ama karakter,duygulara önem verme olmadıktan sonra tek başına karın kası hiç bir işe yaramaz.bu arada bende bir sene öncesine kadar body fıtnes yapıyordum.Ama basketbolu daha çok severim.

• 130 çekiyorum.

• ben altmış çekiyodum.

• Cok okumak da iyi degil sonra karsini satiyo pijlerr

0|0
    0|1
  • okumakla alakası yok bence

bu işler kaalarına göre degişiyor

0|0
    0|0
  • Ağzı laf yapan ve zeki olan.

0|0
    0|0