Yalnizlik cekiyorum.

Ben neden normal bir insan gibi bir kizla tanisamiyorum, cok zor bir durum benimkisi, cok mu tipsizim hayir ama neden?

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• bir gün olur..

0|1
    0|0
    • soran kişinin yerin de olsam sana hangi gün olacağını da sorarım :))

• hepsi değil ama çoğunun aklı 10 karış havada ,zamanın kızları ..

• Cogunun akli bir karis havadaysa biz ne yapacagiz peki, nasil cikacak karsimiza.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• çok sırtından vurulmuş ve insanlara karşı güvenini yitirmiş olabilir misin eğer bunlar diğilse içine kapanık birisin buda diğilse tipsizsin =)

0|0
    0|0
    • Kizlara karsi biraz guvenimi yitirdim. Kizlar bir kere cok acimasizca davraniyor. Sakin ve anlayisli erkeklere bir sans dahi vermiyorlar.

• bazıları öyle olabilr buda senin yanlış insanlar seçmenden dolayı kaynaklanıyor. yoksa her kız öyle diğil tabi =) demekki neymiş güvensizliğinden yalnızmışsın =)

• guvensizlik bir kere ruha girdi mi cikmaz.

• kızlara nasıl yaklaşman gereketığını bılmıyorsundur belkıde...

0|0
    0|0
  • içine kapanık bir erkek misin?

0|0
    0|0
    • Degilim, yeri geldigindek izlarla olabildigince de konusurum zaten

• Asosyalsin.

0|1
    1|1
    • Hayir tabiki degilim sana burada hayatimi anlatamam ama dusundugunden fazlasiyim bunu bil

• O da degil, degecek kiz kalmamis bu devirde sanirim.

• Kriterini biraz düşür.

Erkekler Ne Diyor 7

• bu kızları niye bu kadar büyütüyonuz gözünüzde anlamıyorumki ben :D

0|1
    0|0
    • Bu gidisle evlenemeyecegiz artik da ondan.

• Biraz arkadaş edin çevre yap kendine. Üşengeçliği bırak artık çık dolaş gitmediğin yerlere git. En azından başka başka kafelerde bir çay iç belki kesişirsin. Evde dört duvarda olacak iş değil bu. Evin zili bir kadın tarafından çalınacak ve beni al mı diyecek ? ah dostum sağ elin körelmiş kaldır o eli ben burdayım de !

0|0
    0|0
    • Yok dostum Turkiyede olsam tamam da benim sorunum farkli ya.

• Bir Turk kizi bulup ciddi birseyler yasamak istoyrum ama buralardan mumkun degil. Daha da var gelmeme.

• Sen o zaman bizlere cevabını bildiğin bir soru sormuşsun dostum. Gel buralara bence de.

• Sen belani. ariyon belli.

Ama illa da kiz diyosan sana bir oneri.

Karsina cikan kizlara asla acima. Efendilik mefendilik hikaye. Kir kalplerini yerin dibine sok cikar bak nasil pesindwn kosuyolar. Yoksa boyle aglar durursun.

0|0
    0|0
  • artık gizlenmekten vazgeçmelisin dostum,insan içine çık biraz

0|0
    0|0
  • Kızlarda senle aynı durumda biraz cesaret

0|0
    0|0
  • dostum bu işler tiple ilgili degil senin tek sorunun kendine güvenememen cesaretin yok kızları gözünde büyütme gerisi gelir kızları tuvalet ihtiyaçlarını yaparken düşün o pislikleri onlardan korkma biz erkekler olmasak onlar bir hiç

0|0
    0|0
  • bnde osbir çekiom qanqa .d

0|0
    2|2
Yükleniyor...