Yabancı Erkeklerin Türk Kızlarına Karşı Olan İlgisi Gerçeği.

Bu videoda da erkeklerin kızlarla özel ilgileri olduğu belli oluyor. Çünkü bizde yabancı erkekler ilahlaştırıldığı için, sırf buraya fuckbuddy bulmaya gelen yabancı erkekler bile mevcut.

Düşünceleriniz Nelerdir ?

link

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• 5 ay Akdeniz turizm sektöründe çalıstım. Özellikle Rus yogunluklu bir tatil beldesindeydim..Yabancı erkeklerin türk kızlarına olan ilgisinden ziyade çoğu türk erkeklerinin yabancı kızlara ilgisi vardı. Fakat ayırmak istiyorum.. Siyahi erkekler zenciler beyaz ırk a fazla ilgi duyar... Disco da ve çalıstıgım belde de çok rastladım her siyah erkek mutlaka beyaz bir kıza ilgi gösteriyordu...

Kimi bunu ıhtıyactan kımı tarzından dolayı seçiyordu fakat bir gerçek var ki tatil beldelerinde yabancıya rehavet turklerden doguyor.

0|0
    0|0
    • Bunu bir alt video paylaşımında belirttim.

• Benim gördüğüm kadarıyla o kadar da muazzam bir ilgileri yok.

• Valla sahit oldugum olayı anlattım sana gerısını sen dusun..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• benim nisanlim yabanci, turk yabanci insan insandir

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok afedersiniz ama "Yemeyenin malını yerler" dye bir söz var...

Her alanda yok rus kızı, yok latin dersek olacağı buydu, Türk kızının suyumu çıktı? Biz değer vermezsek değer verecek biri bulunur elbet.

2|0
    0|0
  • boyle sacma bır dusunceyle buraya gelmez hıc bır yabancı erkek:) buraya mı kaldılar yanı hanı yoklukta olsalar anlarım da :D

0|0
    1|0
  • oğlum verdiğin linkten sonra geldiğim yere bak

https://www.youtube.com/watch?v=oBCAM4jPphM

0|0
    0|0
  • Evet Türk kızları nın yabancı erkekleri abartıp kabartıp hayran olduklarına inanıyorum . Biri çıkıp dicektir muhakkak sizde yabancı kızlara öylesiniz

Değil işte . En son webcam de görüştüğüm bayan muhteşem di ve Türk dü . Türkiye de o kadar güzel kızlar var ki saymakla bitmez .

Kızlar erkekler hep mi suçlu ?

Aslında değil , yıllardır medya gavurları tepede gösterdiği için millette ilgi duyuyo , buna biraz da bizim Türk erkeklerinin ve Kimi kızların bakımsız oluşları etken .

Tüm bunlar değişicek mi hayır . Türk kızları Türk olmayan erkekleri ilah gömeye bir ömür devam edicek .

0|0
    0|0
  • Davulun sesi uzaktan güzel gelirmiş.

0|0
    1|0
Yükleniyor...