Sen sismansin cocugun olmaz bu yuzden kimse ailesile tanistirmaz seni diyorlar

Sizce bu dogru mu kizlar beni bu yuzden de istemiyor olabilrler mi

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi aşırı kiloda çocuğun olmaması sorunu bayanlar için geçerlidir.Çünkü rahimde bebek tutunamaz.Neyse o denli kilonuz varsa, abur cubur yemeği kesin, kızlardan önce sağlığınızı düşünmelisiniz.Her işin başı sağlık, belki sizi olduğunuz gibi beğenen biri çıkacaktır fakat yaşınız çok genç oc karşısında oturup abur cubur yerseniz, oturduğunuz yerden sadece mecbur olduğunuzda kalkarsanız. Sizi beğenen biride fazla süreli olmayacaktır.Sağlıklı bir vücut için sağlıklı şekilde beslenmeli ve hazır ve yağlı yemeklerden uzak durmalısınız. Yemeklerden hemen önce su içerseniz, size tokluk hissi verecektir.Yemek yedikten sonrada tempolu yürüşler yapın. En az yirmi dakika yeterli olacaktır.Bu zayıflama olayını bir diyetist veya doktor kontrolü altında yapmanız sağlığınız için önemli...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bu şekilde ınsanları kıran düşüncesılerdenn nefret edıyorummm

neyın ne olacağı bellı olmaz arkadaşım her hangı bır sağlık proplemın yok ise dıyetısyen ve dokotr kontrolünde zayıflamaya başla derım.

0|0
    0|0
    • Ya laf donup dolasip diyete geliyo onu be de biliyorun arkadaslar. Sisman bir erkegin sevmeye sevilmeye hakki yok mu

• var tabıkıde...

ama bız ınsanlar aşağılamayı sevıyoruz bıraz kendımız gıbı olmaynları olanda sıze oluyor işte hayatın acımazlığı buda..

• Ya artik connet gecirme noktasindayim. Erkekligime ile laf soylenir oldu

• Çocuk olayını düşündüklerini sanmıyorum. Sadece kilon çoksa utanabilirler.

0|0
    0|0
    • Sisman bir sevgiliden niyr utanilir ki

• saağlığın için biraz spor yap ,erkekler çabuk veriyor,günde 1 saat hızlı yürüyüş bile yap..çocuğun olmaz diye bişey yok.ama aşırı kiloda öyle derler..

0|0
    0|0
    • Neye hangi tibbi veriye dayanarak

• sadece spermlerde azalma olabileceği durumuna dayalı bu konu. netten araştırabilir veya bir dr a sorabiirsin.üzülme benim öyle çok kilolu arkadaşlarım vardı okulda hepsi evlendi gitti.çocuklarıda oldu.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunu kendin uydurdun bence. Kimse böyle birşey söylemez.

0|0
    0|0
    • sapık mıyım abi ben kendi çımdan uydurayım

• Mahir diye bir abi var 120 kilo sevgilisi 70 kilo falan herkezin bir alıcısı vardır.

0|0
    0|0
  • İmkanın varsa spora başla kilo ver sağlığın içinde önemli.

0|0
    0|0
  • yaa sısman olmak dert mı kardesım.git bir spor salonuna 4-5 ayda 25 kılo veren adam gordum ben

0|0
    0|0
    • Sismanin yasama hakki yok mu

• Bana oyle sevuyede hakaret edilmeye baslandi ki. Erkekligime bile laf atilir oldu. Vercegim varsa da vermem

• bence kılo verıp senle gorusmeyenlere yol vermen lazım kardesım

• 100 kiloyu geçikse doğru

0|0
    0|0
  • MURAT DALKILIÇ BİR HAYLİ KLİBİNİ İZLE. BENCE

0|0
    0|0
Yükleniyor...