Aşkı yaşamak ve yaşatmak istiyorum.

arkadaşlar bu zamanda aşık olmak için kız yok gibi veya gerçek aşk peşinde değiller gerçekten sevmek sevilmek isteyen kız var mıacaba?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• var, ben. :D çıkmış olmak için sevgili yapanlardan olmadım hiç. yıllarca yanlız kaldım. çıkma teklifleri aldım çokca, hiç biri umrumda olmadı. aşkı aradım ve hep düşündüğüm adamı yıllar sonra buldum. deliler gibi aşığım. onu ufacık bir lafımla kırdıgımda dahi, o kadar içim acıyor ki. nasıl kırarım nasıl üzerim. her gece yatarken dua ediyorum Allah'ım sen ona sağlıklı uzun bir ömür nasip et diye. heer gece. ondan haber alamasam nasıl telaşlanıyorum yüzüm düşüyor nerde napıyor kafayı yiyorum. bugün de kırdım biraz. içim daralıyor şu an. her neyse bunları boşverelim de, gerçekten aşık olmak dünyanın en güzel duygusu. iki kişilik alıyorsun her kararını hep birini daha düşünüyorsun. boş insanlarla uğraşma ve aşık olmaya değen kızı ara, bul derim. emin ol o kızlar da var hala.

0|1
    0|0
    • Valla içim bir hoş oldu teşekkür ederim yorumun için en iyi yorum seçiyorum hak ettin valla :-)

• ne yazık ki her erkek sevgilim kadar sevilmeyi hak etmiyor. herşeyden önce bir aşkı hak etmek gerek. seviyeli, sadakatli, dürüst... kendini değil karşısındakini düşünüp öncelik tanımayı bilmeli herkes. bazı şeyler gerçekten de sadece hak edenleri buluyor...

• çok haklısın her erkek hak etmiyor hak edeni sevmeli :-)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• tabikide var aslinda herkesin derdi budur ya da bir cogunun yalnis zaman ya da yalnis insan ne yazikki tuturmak zor :D

0|0
    0|0
    • ya ben çok duygusal biriyim çok fazlaca severim ama kullanır kızlar diye korkuyorum

• bazen ona bile gerek kalmaz :D

• ozelden yazdim ordan devam edelim mi :-)

• yahu ben...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• varsada az kalmıştır heralde öylesi :)

0|0
    0|0
  • var

buldugunda ayakları yalamaktan başla.

0|0
    0|0
  • ne veriyim abime sıraya geçsinlermi şöyle :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...