Birini Sevmek istiyor musun?

Düzgün cevap verilsin lütfen

0|0
178

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Birini sevebilmek ısmarlama yapılacak birşey değildir ki, yani beklediğinizde hiç kimseyi bulamazsınız. Öyle bir anda çıkar ki aşk ve sevgi karşınıza, o zaman kendiliğinden olur herşey. Uğraşmayın boşuna, zamanı gelince biri çıkacak nasıl olsa, acele etmeyin ki, size gelen geldiği kadar çabuk gitmesin...Zamanla olur herşey...

0|0
    0|0
    • Bende aynı şekilde çok örnek biliyorum görücü usulünde 5-6 ay gibi tanışma süreci oluyor belkide daha fazla. en azından benim yakınlarım hep öyle gitti. direk 1 ayda evlenenlerden bahsetmiyorum ve özel olarak konuştuğumda kişilerle gözünün içi gülüyor bunu anlayabiliyorum. ee tamam senin dediğinde doğru ama iyi tarafın olasılığı bence daha fazla çünkü görücüde beklentileri az tutuyorsun ve çıkan kişi onun üstünde olunca kendini kaptırıyorsun düşüncelerim bu yönde..

• birini sevmek kolay .. görürsün hoşuna gider seversin belkide aşık olursun.. ama iş sonuna kadar kısmına gelince insanlar çok değişiyo hiç bişeyi sonuna kadar sürdüremiyor..

0|0
    0|0
  • Çok istiyorum. Artık aşık olup evlenmek istiyorum..

0|0
    0|0
  • seviyorum hala galiba bence ya tam olarak bilmiyorum neyse iyi geceler

0|0
    0|0
  • sevmek acı veriyo malesef,karşındaki haketmiyosa bide.sevilmeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • sevilsem yeter :( çünkü hep sevdim ama hiç sevilmedim :( sevgiye açım

0|0
    0|0
  • gizli,gizliye niye kapattın ? :)

0|1
    0|0
  • Daha çok sevilmek istiyorum bea

0|0
    0|0
    • seni öyle severimki kiliseye gider selamün aleyküm dersin :) aklıma geldi tek taraflı sevgi yetermi

• yetmiyo tabiki ama bnce erkek daha cok sevmeli kızdan .d

• çok istiyorum sevemiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır, o numarayı bir kere yerler.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • seviyorum zaten ^_^

0|0
    0|0
  • Hayir..

0|0
    0|0
  • birini değil onu .

0|0
    0|0
  • Sevmek çok bok.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• şuan sevmemem gerek.ama insan plan yapar tanrı ise buna gülermiş

0|0
    0|0
  • Zaman kaybı. ileride kıçım tutuşunca görücü usulü düşünüyorum. rahat kaygısız hem ayrılıklada sonuçlanmıyormuş.

0|0
    0|0
    • Ayrılıkla sonuçlanmamasının nedeni genellikle birbirini tanımadıkları içindir.Daha sonra birbirinizi tanıyıncaya kadar zaman geçiyor ondan sonra yaş geçti,düşüncesi ile geri kalan ömrünü devam ettiriyor.Kafadan atma değil, örnekler gördüğüm için söylüyorum.Sevmediği ve tanımadığı insanlarla evli olup, mutsuz olan fakat yinede oturan çok kadın ve erkek biliyorum. Ailem ne der, etraf ne der, düşünceside cabası tabi. Sonuç önemli, kulaktan duyma sözlere kanmayın.

• Takıntısı değilim..

Olacağı varsa olur, olmazsa da ben varım.

cut.

0|0
    0|0
  • Boyu kilosu guzelligi onemli degil, Nefes alsin yeter diyebilecgim birini sevmek istiyorum :-) :-)

0|0
    0|0
  • beni sevebilirsin hacı

1|0
    0|0
  • seviyorsan git konuş bence

0|0
    0|0
  • gerek yok kendımı bozamam

0|0
    0|0
  • seviyorum saten birini degil hemde birsuru kişiyi