Bu ikilemden kurtulmam için ne yapmam lazım? lütfen okuyun :(

aşırı derecede sinirli,çok kolay kin güdebilen bir adamı sevdim. yaşadıklarından dolayı garip bir öfkesi vardı herşeye herkese.onu değiştirmek için olağanüstü çaba gösterdim 2 ay boyunca. değişmediği gibi ilişki durumumuzu bile sakladı adam. ve yüzyüze görüşüp bitirmeye karar vermiştim sonuç olarak bana el kaldırdı ve şiddet içerikli birkaç kelime de bulundu . seni artık sevmek istemiyorum dedim. nitekim bitti çekti gitti. 1 gün susabildi ancak aramalar geri başladı mesajlar yanı sıra sus pus durumdayım. ve son olarak diyor ki bir kez daha arıcam birkaç gün sonra açmazsan bidaha beni göremezsin. o şiddet eğiliminden sonra o kadar soğudum ki son nokta olduğunu sanırım zerre kadar düşünmedi. bu durumu bilenler kesinlikle muhattap olmamamı söylüyorlar bu sessizlikle anlasın birşeyleri diyorlar. ne yapmalıyım arkadaşlar sizce fikirlerinizi bekliyorum ..

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• -Sert bir tip

-İsyankar

-İçine atan

-Kendini ifade etmeyen

-Güvenmez

-Garantici

Bu kişi bildiğinden şaşmaz maalesef... Çünkü o bir kere inancını yitirmiş. Bu inancı kazanması çok güç değiştirmeye çalışırsan daha hırçın bir adam bulursun karşında...

Önce onu böyle kabullenmelisin ve kendini ispat etmelisin... Öyle bir ispat edeceksin ki kendini kendinden utanacak yer yer böylesi var mıydı diye...

Fakat çok birşey bekleme, sadece üzerine düşeni yap ve sabırlı ol... Uzun bir süre beklenti ve isteklerine yanıt vermeyebilir... Belki de hep böyle olur...

Sessizliğin sonrası tekrar arayabilir fakat onun kadar katı olman en doğrusu... Açıkçası çok zor birisini seçmişsin, çok ugraşman gerekiyor..

0|0
    0|0
    • çok zor bir adamı sevdiğim gerçeği var ama o el kaldırma hareketinden sonra bitti benim için. ileriyi düşündüğümde kesicek herhalde :))

• Kestirip atar mı bilemem fakat seni zorlayacağı bir gerçek

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana her zaman böyle davranıyorsa eğer değişmez. Yapısı öyledir. Huyları öyledir. Mesele sen ne kadar uzatırsan uzat 1 senede bile sürse değişmez. İnsanlar bazı alışkanlıklarını değiştirebilir. Ama genel özellikleri değişmez. Benim sevgilim vardı mesela bir kaç huyu berbattı değişmesini çok bekledim 2.5 sene sonunda bitti. Denesende başaramazsın.

0|0
    0|0
  • sevmek birisini oldugu gibi kabul etmektir.Ancak seni sevmek istemiyorum deyip giden birisininde geri dönmesinden ne hayir gelir.

Sonuc ittibari bile bu iliski sadece seni yipratir.Bu sayfayi kapamalisin.

0|0
    0|0
  • Sana el kaldırdıysa bile bir sans daha ver. Baktın aynısını yaptı bitir.

0|0
    0|0
  • Bazen susmakta bir cevaptr

0|0
    0|0
  • degiştirmeye calısmadan sev bir dahakine.

0|0
    0|0
  • yapacağın en doğru tavrı göstermişsin işte daha ne soruyorsun. ha, doğru mu yaptım diyorsan evet kesinlikle. kadına el kaldıran adam affedilmemeli...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim sevgilimde benden cok farkli ben hayatdolu birisiydim ondan once birsuru arkadasim ve hobilerim vardi ve iki senedir onunlayim bana iki kere tokat atti ben yinede kaldim ve tamamen degistim su an cok mutsuzum arkadaslarimin hepsini kaybettim nerdeyse hicbir hobim yok kendimi taniyamiyorum ve tartisinca hep o hakli oluyor ben sesimi bile cikarmiyorum onu cok seviyorum ve ayrilamiyorum ne yapicam bilmiyorum eskiden farkliydik o ofkeliydi herkese karsi ama bana karsi cok iyiydi onun prensesiydim ama iki sene gecti ve su an ben agladigimda geceleri uyuyamadigimda beni takmiyor bile, sana tavsiyem daha fazla baglanmadan onu terket tamamen

0|0
    0|0
  • hiç birşey deme ve hayatından uzaklaş. nasıl sana siddet gösterir. ki ileride neler yapmazki. izini kaybettir bir şekilde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...