Kapat

Sevildiğinizden nasıl emin olursunuz?

Sevgilim benden uzakta çok güveniyorum ona ama olurda ayrılırsak diye korkuyorum sevildiğimden emin olamıyorum yardımcı olun :( ?
Güncellemeler:
Seviyorum özlüyorum üniye gitti romantik bazen pek ilgili olamıyo benimle ailesiyle tanıştırmadi sürekli özlediğini dile getiriyo ileriye dönük konuşuyo ama bende ki bu korku hiç gitmiyo
Bi ara ayrılmıştık korkumun nedeni biraz da bu ya gene aynı şey olursa diye

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şeyi benim 7 yıldır beraber olduğum sevgilimde yapıyor. Sürekli ayrılacağımızdan korkuyor sen beni bırakacaksın gideceksin diyor. Biz de çok ayrılıklar yaşadık. Hatta 7 yılımızın 2 yılını ayrılığa borçluyuz :) Bizim de özlem konusunda ayrılıklarımız oldu. Ben istanbul'da 1 yıl kaldım o Ordu'daydı. Seni aldatır felan diyenler olmuş. Bence bu insanın içinde olan birşey. Kişilik yani. Ben 3 ayda 1 kez Ordu'ya gidip görüp 2 gün sonra dönüyordum. Sürekli bebeğimi şımartarak besliyorum sevgimizi böyle ayakta tutuyoruz birbirimizi. Bence senin biraz daha sevgilini tanımaya ihtiyacın var. Kötü şeyler getirme bu işlerde sadakat çok önemlidir ve bunu çok iyi ölçmen lazım. Sırf sevdiğin için birşeyleri görmezden gelme. En çok yapılan hata budur. Söylemek istedim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevildiginden hic bir zaman emin olamazsin ki zaten, bu durumda...

Emin olman icin en azindan onunla evli olman lazim

Bunun baska bir alternatifi yok !

0|0
    0|0
  • kişinin karakterine bağlı tamamen bunu bilemessin sevmeye devam et :)

0|0
    0|0
  • Uzaktayken emin olman çok güç...

Bir kişi profesyonel rol de yapabilir sana...

Fakat sana bu soruyu sordurduguna göre sevgisinde mutlaka bir eksiklik var, ya yansıtamıyor ya da tam anlamıyla sevmiyor..

Bir insan sevgisini neden yansıtamaz ki

-Katı birisidr yansıtamaz

-Yoğundur, işleri dersleri fazladır yansıtamaz

-Duygusallık ona uzaktır, yansıtamaz

-Sevmiyordur yansıtamaz

-Tam anlamıyla sevmiyordur yansıtamaz..

Bu ihtimaller bu şekilde tükenmez...

Ve ne çok kapıl ne de çok kop. Yeter ki ona bağımlı olma. Ve ilişkinizde gelişmeleri( bu yanına gelip buluşmak olur, kendini ispat etmesi emek verip çabalaması olur hayata dair senin için kendisi için ) dikkatle takip et, durağan ve sabit bir ilişkide bitmeye mahkumdur emin ol.

0|0
    0|0
  • sevildiğinden emin olmanın temelinde kendini sevdiğinden emin olmak yatıyor.

0|0
    0|0
  • kimse beni sevmiyor sevildiğimden değil sevilmediğimden emin oluyorum ana yok baba yok kardeş dersen mapusta :(

0|0
    0|0
  • kesin aldatır araya mesafe girdiyse sıkıntılı gözden uzak gönülden uzak olur yalan hepsi

0|0
    0|0
  • şimdi bir sürü şey anlatırımda buraya sığmaz üşeniyorum bide.. uyu bence uyanınca gecer.

0|0
    0|0
  • sorgulamaya başlıyorsan bu ilişkiyi ayrılık ufukta görünüyor...

0|0
    0|0
  • boşuna endişeleniyorsun

0|0
    0|0
  • Vucut dili

0|0
    0|0
  • kış sevgilisi yap kendine

0|0
    0|0
  • Olamassın insan aldatmaya müsaittir

0|0
    0|0
  • sevgilinin adi emin ise tamamdir bisey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Siz öncelikle kendinizi sevmeyi başarın ki; karşınızdaki de sizi sevsin.Çünkü böyle birşeyi anlayabilmeniz oldukça güçtür.Siz ondan eminseniz o zaman kendinizden şüphe duymaya başlayın. Sevgiliniz bunu anladığı anda aranıza buzlar sokarsınız. İki de birde 'beni seviyor musun, beni ne kadar seviyorsun?' gibi soruları da soruyorsanız.Seven adamı bile usandırırsınız. Bırakın, neyi düşünüyorsunuz ki? dediğim gibi, kendinizi sevmelisiniz ki; sevgilinizde sizi sevsin...

0|0
    0|0
  • Bence bir beklenti içinde olmadan sevmeye devam et, hayatta ölüm diye bir şey var.. Beklenti içinde olmadan sevmeye devam edersen çok rahat olursun, sıkıntı yaşamazsın..

0|0
    0|0
  • Senin için çabalıyor mu?Ne ölçüde değer veriyor.Bunları uzaktan izle bir bence.Ama kendini kaptırma.Çünkü sevgisinden emin olamazsın hiçbi şekilde mümkün değil.

0|0
    0|0
  • hiç emin olamam.ben seviyorsam benim açımdan tamamdır.onun açısından pürüz varsa terketsin.acı çekerim ama ne yapayım:(

0|0
    0|0
  • öyle bir derdim hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Ağzıma sçıyorsa seviyordur falan diye düşünmeye başladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...