Kapat

Kızlar yakışıklı oyuncu , topcu , popcu görünce neden eriyip bitiyor ?

Kızlar yakışıklı erkek görünce neden hemen eriyip bitiyor ? Mesela herhangi bir dizide oynayan yakışıklı veya şarkıcı biri olsun sabah akşam onun resimlerini paylaşıp aşkını itiraf ediyor ? Bizde böyle birşey yok mesela ?
Güncellemeler:
Bir üyemiz bizimle paylaşmış sağolsun . Benim dediğim tamda böyle birşey aslında . Bu nedir abi ? aynısını murat bozda görmüştüm bende..

0|0
3120

En İyi Erkek Görüşü

• süper bir soru adamım :D

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 31

• napalım sabah akşam öküz görmekten birden görünce insanın newri dönüyor..

2|1
    1|7
  • hepsi makyajlarla ışık oyunlarıyla önümüze sahte bir ambalajla geliyorlar. aslında onlar da sokaktaki sıradan insanlar gibiler fakat insanlar bu ambalajı gerçek sanıp hayran oluyorlar.

0|1
    0|0
    • insanlar diyip genelleme yapmayalım buna lütfen . bunu öyle sanan sizsiniz . Ben hiçbir olgun bir erkeğin sayfasında ünlü bir kadının fotoğrafını paylaştığını görmedim :)

• önümüze 10 tane kız koy 10 tane erkek koy . hangi taraf daha fazla çıkıcak ölçebiliriz . sitedede bunu özellikle sordum .)

• kızlar paylaşsınlar arkadaşım gençlik saflık işte:)

• hadi ordan be adriana lima görünce içinizin yağları eriyor yokmuşşş...

1|0
    0|1
    • Hadi biz en azından adriana lima diyoruz . Siz ? kaç tanesi için öyle diyorsunuz ? bir belirgin seçenekte yok . Her gördüğünüz ünlü yakışıklıya aşıksınız ..

• valla ben sadece sevgülüme aşığımmmm :)

• pek öyle bir derdim olmadı ya,ne bileyim kıvanç gelse kıvanç tatlıtuğ bla bla yere geldi derim o kadar.öyle konserler de sahneye atlamak pek harcım değil.velhasıl erimeyeceğim ünlüler yok değil tabi doctor who'yu izleyenler bilir david tennant(10.doctor) candır.kendi ailemden bireyi bile o kadar özlemezken onu özledim. o derece yeri ayrı yani.

0|0
    0|0
  • Erkekler gördüklerinde nie eriyip bitiyolarsa işte oyuzden.

1|0
    0|0
    • Yoo bizde oluyorsada o anlık olup bitiyor . siz gibi dağa taşa duyurmuyoruz ;)

• nasıl bir yerde yaşıyosun merak ediyorum . hayattan dışlanmış kadınların arasında falanmasın

• erkek denen cinse guvenı kalmayan varlıklardanımm

• Çünkü yakışıklı, oyuncu, topçu, popcu.. çünkü herkes onlara eriyor bitiyor o kız bitmezse olmaz.. çünkü onu paylaşırsa kendi de gündemde kalacak.. . Ama herkes böyle değil..kızlar değil, bazı kızlar diyecektin.

0|0
    0|0
  • ergen gibi dışarıya taşırmıyorum sevgimi ama bende de var o

gerçi ben de kız erkek fark etmiyorum

mesela bugün cameron diaz hayranlığı ile geçirdim gecemi kadın çok güzel ve mükemmel bir oyuncu

0|0
    0|0
  • yoo erkeklerde gayet ünlü kadınlara hayranlık yapıyor bunun dışında yakışıklıysa neden bakmayalım bu gayet normal

0|0
    0|0
  • ben güzel güzel demem güzel benım olmayınca..

bilmem anlatabılıyormuyum ^_^

1|3
    0|0
  • şimdi burdakı butun kızlar ''AY BEN ASLA BI KIZ DEGILIM '' modu takılıcaklar :)) emın olabılırsın :))

0|0
    2|0
  • siz güzel seksi bir manken,şarkıcı,oyuncu görüp niye bitiyorsanız o yüzden :) ve gayette var kapak fotoğrafı adriana lima olanların sayısı artıyor giderek

0|0
    0|0
  • normalde etrafımızda öyleleri olmadığı için haliyle eriyip bitiyoruz. ama bitilmicek gibi de değil yani :D aşkını itiraf edenler biraz abartıyo yani

0|0
    0|0
  • böyle bir hissiyata girsem sanıyorum foto falan paylaşmam hatta tüm fotolarını toplatır sonra da eve kapatırım

0|0
    0|0
  • Erkeklerin Victoria secret hayranlığı gibi işte neden bu kadar sasirdinki:))

0|1
    0|0
  • Herkesin vardır bir beğenisi. Her kızda olduğu gibi her erkekte de vardır mutlaka.

Çünkü ünlüler daha göz önünde. Bir dizide çok beğendiğin kişi ve senin için olması gereken karaktere bürünmüş bir şekilde karşına çıkabiliyor. Ve buda o kişiye karşı eğilim göstertiyor insanda.

Heee beğenirim ama öyle aşkımı itiraf edeyim, yok resimlerini paylaşıyım, asıyım vs. bu tür şeyler yok. Mesela Kıvanç Tatlıtuğ. En beğendiğim karakter , oyuncu. Ona aşıkmıyım hayır ama beğeniyorum.

Erkeklerde de öyle. Adriana Lima, Rihanna , Jeniffer Lopez gibi gibi sıralanıyor..

0|0
    0|0
    • Bak ben tamam adriana limayı beğenirim . ama Yolda orda burda gördüm mü süzer bakar geçerim herkes gibi insan sonuçta . ama siz kıvaaaaaaaaaaaaaaaaaannnççççç . muraaaaaaaaaaaaaat diye bayılıyorsunuz . Mesela sen hiç güzel bir kadın sanatçı gördü diye bayılan ağlayan bir erkek gördün mü ?

• Bayıldığımı, ayıldığımı nereden çıkarttın ?

Sadece beğeniyorum. Her kız bir değildir.

• Ben sana demedim . genelleme . Biz öyle değiliz ama siz yani karşı cinsimiz neden böyle diye sordum .

• bende öyle bişey yok yani eriyip bitmem allh bağışlasın derim geçerim

0|0
    0|0
  • varda öyle adamlar biz mi görmedik.yok hayır kilo derdim kalmazdı:D

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir kız olamadım hayatım boyunca :/

0|0
    0|0
  • Ben eriyorum evet.

0|0
    0|0
  • kim demiş onu

0|0
    0|0
  • cünkü onlari elde etmek imkansiz oldugu icin :D

0|1
    0|0
  • Genelleme yapma istersen

0|0
    0|0
  • adı üstünde yakısıklı :))

0|0
    0|0
  • Sizde mini etaaağ görünce apışıp kalıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • biz de kızız da ?

0|0
    0|0
  • evet eriyip bitebiliriz. Çünkü bakımlı oluyorlar, mis gibi yüzleri, boyları posları çok iyi oluyor çünkü :) sizde öyle bişey yok mu ? doğru eriyip bitmiyorsunuz siz nasıl resimlere bakarak nasl beceririz diye düşünürsünüz :))

0|0
    0|2
  • hiçbir zaman öyle olmadım

0|0
    0|0
  • Ben hiç eriyip bitmedim valla ergen olduğum yıllarda bile yapmadım bunu.. Kişilik meselesi.

Ama hayran kızlar var dünyadaki tüm ünlülerin.. Bu böyle yani..

0|0
    0|0
  • siz paylaşırsanız abaza olursunuz da ondan:D

1|0
    0|0
  • ünlülerden hoşlanmıyorum ünlüler için çıldıranlardan da hoşlanmıyorum

0|2
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    1

Erkekler Ne Diyor 19

• ünlülerden bir isim verseydin keşke mesela jastin bieber tam bir zibidi korumalarla dolaşıyor korumalar olmasa biri çıksa karşısına anneee diye bağırır ama gel gör ki ünlü :) genelleme yapmıyorum bu ve bunun gibilere çığlık atanlara diyorum noluyoooorrrrr :)

0|0
    0|0
    • link paylaştım kardeşim :))

• sorunun sahibi arkadaşım keşke en iyi cevap değil diye işaretlemeseydinde buradan nickimi yazıp hakaret etseydin rezil etseydin daha iyi ben şimdi cevabımda seni anlatmış gibi hissettim kendimi neyse eşeklik bende, ben kendimi rezil edim bare ben cevap yazdığım için manyağım oldumu? :D

• en iyi cevap değil diye seçenekmi varmış burda dostum ? yenisin galiba bilmiyorsun pek.

• konusu açılmışken bende şeyi merak ediyorum bu bayan arkadaşlar bu adamlara deli gibi aşık onu yerim ölürüm biterim tribindeler o adamlarla birgün denk gelseler yatarlarmı acaba yatmazlarsa ne yaparlar bütün gün saçlarınımı okşarlar nedir bu sevginin sonu?

0|0
    0|0
  • Limitsiz kredi kartları, kırmızı tek kapılı spor arabaları, havuzlu villaları olduğu için.

Aynıları sendede olursa yine biterler, topçu popçu, hatta yakışıklı bile olmana gerek yok dostum.

0|0
    0|0
  • hacı şu justin görünce ağlayan kızlara sinir oluyorum seversin ama anandan babandan daha çok da sevemezsin ne yaptı lan size justin seste yok

0|0
    0|0
  • Onlar daha çocuk be naptıklarını bilmiyorlar onları pas geç :)

0|0
    0|0
  • Sadece kızlar değil erkeklerde öyle bana mesela scarlett johansson dedin mi akan sular durur.

0|0
    0|0
  • televizyonda gördüğüyle evlilik hayali kuran kezbandır

0|1
    0|0
  • Karakter zayıflığı olabilir.

0|1
    0|0
  • Ünlü gibiydim sokakta =)

0|1
    0|0
  • motor hararet yapıyor

0|0
    0|0
  • paranın gücü işte dostum :)

0|0
    0|0
  • avret yerleri sulanıyor.

0|1
    0|0
  • yada

Üniformalı erkek hastaları var :D

0|0
    0|0
  • Fotoselli onlar. O yüzden abicim.

0|0
    0|0
  • boşver takılma :D

0|0
    0|0
  • yokluktan :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hani bazıları şey diyor sevgililerine; ya ne var sanki onlar sadece artist... yanlarında olsa kucağına atlarlar:s böyle kızlar uzak olsun bana adamı sinr küpü eder

0|1
    0|0
  • kızlar işi biliyor kısa yoldan işi götürmek istiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...