Belediyenin açık bıraktığı çukurda hayatımın aşkını bulma ihtimalim var mı?

bir çukur herzaman sadece çukur mudur ? çukurlar umut mudur ?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• Bir şey diycem.Geçen birine resmimi göstermiştim.Belediye çukuru gibi gamzen var dedi bana.Belediye çukuru tam olarak ne oluyor?Annem lağam dedi.Babam daha kibarca kanalizasyon dedi.Ben şimdi bu lafı diyen lavuğu sövmeli miyim?Sövmemeli miyim?

0|1
    0|0
    • hayatının aşkını tepikleme

• belediye reisi.

• Haaa pardon ya yanlış yere düştük reis ben bu yollardaki belediye çukurlarını ne zaman kapatacaklar diye okumuşuum pardon burası aşklar sokağıymış :D Öküz Ömer gösteririm gününü ben ona bana lağam diyo hııı :/

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• belki tam düşecekken biscolata reklamlarındaki gibi bir kahraman beni kollarının arasına alarak kurtardığında, ağır çekimdeki bakışlarımız, yeryüzüne yepyeni bir aşk doğmasını sağlayabilir

0|0
    0|0
  • %100 diyorum...kimin nerde çıkacağı bilinmez belkim senin ki jokerin kız kardeşidir:)

0|0
    0|0
  • bir umut

.

0|0
    0|0
  • aşkın boktansa neden olmasın ? :)

1|0
    0|0
    • elektrik direği içinmiş ama çukur

• sanırım uykum geldi sorudaki romantizm duygusulumsu şeyleri ayamadım haha:DD

0|0
    0|0
    • ormantizm italyada bir dağ adı olmuş.

• hadi ya gerçek mi uykum var diye beni kekliyon mu:D

• keklemeyi sevmem keklenmekten korktuğum kadar

Erkekler Ne Diyor 4

• hadi asansor filam neysede la bok cukuruna dussen nasil bisi bekliyosun yani kanka beklentilerine hayran kaldim

0|0
    0|0
  • çukurdan çek çıkar onu :D

0|0
    0|0
  • Çukurlara pusuya yatmışlar kardeş :)

0|0
    0|0
  • AŞK TESADÜFLERİ SEVER :) , ESKİ SEVGİLİMİ ARARKEN YENİ SEVGİLİMLE TANIŞTIM :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...