Bakabilir misin bilgisi olan arkadaslar yardımcı olabilirler mi

link arkadaslar bu resimdeki siyah çembere alınmış benler bende bulunan benlere benziyor.siyah cemberdekiler plastik cerrahla aldırmayı dusunduklerim.kırmızı olanlarsa lazerle aldırmak istediklerim.şimdi 1.sorum ameliyatla aldırcak olanlarda iz ne kadar olur? lazerle aldıracağım benler mi onlar lazerin kotu yanı varmıdır? link bu resimdeki kadında bulunan benin daha acık rengi cember içine alınmıs boş olan elmacık kemiğimde bulunuyo bunuda ameliyatla aldırmak istiyorum ama izinden korkuyorum

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• hemen doktora git, özel kremle temizle oraları lazer sonraki iş

0|0
    0|0
    • özel kremle derken beni geciren krem yokki

• ozaman belki olmayabilir ama hoş durmuyo o elmacık kemiğimdeki olan yuzunden yuzumu acamıyorum sevmiyorum

• bence o bile hoştur :) takma bence

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunun için uzman bir doktora gitseniz daha iyi olmaz mı acaba? Pek tabii burada da sorup psikolojik olarak rahatlayın ama uzman doktora sorun bir de.

0|0
    0|0
    • gideceğim plastik cerrah doktoru uzman lazeri de ozel bir yerle gorustum kırmızı olan yere olucağını soyledi ama korkuyorum lazerin bir zararı olur mu falan diye

• oyle ama bu ciddi bir risk kansere donusurse daha kotu olur :(

• Öyleyse eğer tanı tam olarak konmuşsa, cerrahi yöntemleri denemeden önce (belki çare bulursunuz diye söylüyorum) Dr. Ender Saraçoğlu'nun bitki kürleri üzerine bir kitabı var. Ek olarak yine kür danışma hattı var. Dilerseniz kitabı alıp içinde size yarar bir şey var mı bakabilirsiniz ya da ücretsiz danışma hattını arayıp rahatsızlığınıza bir bitki kürü var mı sorabilirsiniz. Varsa, önce onu denersiniz. Etkili kürler var bu doktordan ileri gelen. ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• İz kalacağını sanmıyorum; çok yakından bakılırsa belki küçük bir nokta olabilir. Lazerle temizlenenlerde renk açılıyor önce; ardından yok oluyor mu tam olarak bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • lazer olduktan sonra patolojik inceleme olmuyormuş o yuzden devlette gittiğim doktor tavsiye etmedi.özel bir kliniğe gittim doktor zararsız gorundugunu kucuk olanların lazerle alınabileceğini soyledi ama korkuyorum işte

• hadi bakalım güncellemeyle yazarsın; inşallah istediğin gibi olur.

• inşallah tamam yazarım :)

Yükleniyor...