İçim içimi yiyo yardım edin lütfen

Kaç gündür ek tercihleri bekliyordum geldi klavuz falan açıklandı şimdi birde puanımızdan yüksek yerleri yazamıyacağımızı öğrendim allahım ya bu kader hep bana mı vurur artık çok yıkıldım ya bir umutla yaşamak istiyorum ama olmuyo olmuyo kahretsin :( bikaç yer benim puanımdan düşük puanım 233 yazacağım yerlerde zonguldak 204 burdur 203 ve kastamonu 206 ile kapatmış sizce gelir mi ne dersiniz arkadaşlar düşüncelerinizi söyleyn lütfen çok ihtiyacım var :(

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Yazabilirsin ama puanın tutmuyorsa hiç bekleme. Ek yerleştirme "yazıyım belki tutar" düşüncesiyle tercih yapılsın diye çıkarılmış bir şey değil. Puanının mutlaka tutması lazım.

Senin puanına gelirsek. Dediğin yerleri tutar. Gönül rahatlığıyla (233 puanla nasıl rahat olursun bilmem) yazabilirsin. Sana tavsiyem. Boş kalmak istemiyorsan, bölümüne uygun açıköğretime gir. Seneye tekrar sınava girersin. Okul puanın düşmez.

0|0
    0|0
    • Aöf yazdım okuyorum şimdi zaten ama tekrar hazırlanırsam 3.yılım olcak ve ben artık çok bunaldım gerçekten.. Sence dediğim yerler tutar mı yerleşme ihtimalim çok mu az?

• Allah'tan senin için hayırlısını dilerim. Başarılar.

• Amiin teşekkür ederim çok sağol

• şansına belki o puan duser yaz sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...