4 yıl boyunca bir kızı unutamamak

4 yıl önce başladı herşey. ona ilk gördüğüm anda vuruldum. öyle böyle değil. çok vuruldum. ilk başlarda sakladım fakat iki üç hafta içinde aşkımı anladı ve bana olmaz dedi. çok uğraştım istemedi. sonra mesajlar derken aramadım bir daha. ama unutamadım da. . 4 yıl boyunca aklımdan çıkmadı. . . sonra dayanamadım mesaj attım 4 yıldan sonra. . . kabul etti ve tekrar beni soğutmak için elinden geleni yaptı . . ama ben hala unutamıyorum. onsuz bir hayat düşünemiyorum. beni her reddedişinde ölmek istiyorum. çok aşığım . . . bir kadını şaşırtacak süprizler vs. büssürü şey yaptım. ama yok istemiyor kız . . . nasıl kafamdan atıcam bu kızı . . yol gösterin

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• ilk görmede nasil vurulma oluyor ? böyle bisey var mi hakatten ? yani nesine vuruluyorsun varsa böyle bisey ?

0|0
    0|0
    • o an anlatılmaz. yaşaman lazım. yaşamadıysan ne söylesem boş. 4 yıl önce oldu. ve o anı tüm renkleriyle kareleriyle her şeyiyle beynimin ve kalbimin en derin yerinde yaşıyorum. elektrik çarpması gibi . . .

• anlatılmaz dediğim gibi. bacak bacak üstüne bakması. başını hafif kaldırıp insana biraz yukarıdan bakan "aşırı derecede özgüven kokan" duruşu . .. çizmeleri. saçlarının dalgaları . . . ama en önemlisi gözlerindeki "BEN SENİ YÖNETEBİLİRİM VE BUNA O KADAR EMİNİM Kİ " bakışı . . .

• ha yani biseylerine etkilenmissin, bastan beri kazanmis de sene bu ikilide

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yol gösteriyorum ... aha şu karşı köprü

0|0
    0|0
  • kardeşm bir an bnı anlatıyosun sandım.. reddedılme harıc :D yıllar bıle tutuyor amk ya bı eklsene benı

0|0
    0|0
    • kardeşim peki sen reddedilmediysen nasıl aynı olabiliyoruz ? ne zaman kabul etti seni ? hemen mi ?

• snn memleket nere

Yükleniyor...