Kapat

Arkadaşlar; Size Aşk İle İlgili Bir Sorum Var. (Lütfen Ciddi ve Anlamlı Cevaplar Verin. Teşekkürler...)

Öncelikle merhaba, herkese iyi akşamlar diliyorum efendim.

Ben, 22 yaşındayım, aşkı çok seviyorum; aşka aşığım. Ama maşuk (sevgili) daha bir başka benim gözümde. Hem sevgili hem sığınacak bir dal hem de yol gösterici, yaralarımı sarıcı bir mürşid benim için sevgili, daha doğrusu ileride evleneceğim, hayatımın kadını, kısacası her şeyim olacak insan, benim gözümde bu vasıflara sahip.

Ama ben çok aşırı derecede aşık olmak istediğim halde bir türlü aşık olamıyorum. Gördüğüm her güzellikte, ileride hayatımın kadını olacak insanı görüyorum ama hangi güzellikte onu bulacağımı bilemiyorum. Çok sıkıntılarım var bu aralar; ben bu sıkıntılarımın ancak aşkla geçeceğine inanıyorum, inanmaktan da öte; hissediyorum bunu. Ama bir türlü aşık olamıyorum. Bir devlet üniversitesinde Türkçe Öğretmenliği okuyorum, 1. sınıfım; sınıfımda da güzel kızlar var, diğer sınıflarda da ama bilmiyorum ne yapacağımı, nasıl aşık olacağımı hiç bilmiyorum. Acaba gönlüme hoş gelen, aşık olabileceğime inandığım/hissettiğim biriyle konuşsam bu, zamanla aşka döner mi, ben aşık olur muyum? Bir de; nasıl aşık olacağım ben yaa :( Yemin ederim moralim çok bozuk. Lütfen yardımcı olur musunuz? :(

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• güzel dert:) akışına bırak.Allah kimi yazdıysa istesen de istemesen de o olur.hayırlısı olsun inşallah:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...