Onu terketmnek istiyorum ama nasıl .?

Sevgili dediğin içini ısıtandır, yüzünü güldüren, huzur bulduran.. eğer sen hep bana acı veriyorsan, İçimiz buz gibi estiriyorsan, sabah akşam diken üstünde uyuyorsam neden varsın ki..? Birkez olsun mutlu olamadık 4 ay boyunca, hep ilgisiz, hep umursamaz.. Hep ben gittim adım adım.. Ne sevgilim dedi, ne aşkım, nede birgün nasılsın.. Düzelir dedim, kızmadım isyan etmedim bekledim ama nafile... Yarın uzun bir aradan sonra buluşucağız görevden geldi.biraz rahatsızmış ziyaretine gidicem. Ona bize ait şakalarımızı anlarımızı tekrardan anımsatıcam ve ona giderken bütün herşeyi anlatan kağıt vericem.. onra ise hayatından tamamen çıkıcam.. Sessizce mi gitmeliyim, yoksa herşeyi onun gözüne soka soka mı böyle.. artık acı veren bir ilişki istermiyorum..:/
Güncellemeler:
Beyler sizi en çok hangisi üzerdi.. karşısında herşeyi haykırmam mı yoksa susmam birden yok olmam mı..
Arkadaşlar buluşmuyum direk bir ayrılık mesajı mı atayım. Ben yapamıyorum olmuyor bitti artık hşçkl mı yazsam. ?

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• bence sessiz sedasız gidersen acı çekerrsin kavga edicen ne bilim sen böyle böyle yaptın yüreğim yanıyor bana olan ilgisizlklerinden ben böyle bir ilişki istemöiyorum özür dilerim ben yapamıyoırum birbirimiz için yaratılmamışısız umarım bende sende mutlu oluruz de saygılı bir şekilde ayrıl bir dahada geri dönme bakma bile belki zora kalırsan merhaba diyebilişrisn ama bir daha asla ve asla dönme ona kendine biraz zaman tanı ve seni gerçekten analdığına ve sevdiğine inandığın biriyle dene ok umarım mutlu olursun.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Bi yandan anlat herşeyii söylee içinde kalmasın sana yük olucağına ona olsun diyorum. Bi yandan da sus.. ne zaman duydu ki şimdi duysun diyorum..

• Çok ama çok teşekkür edwerim...

• rica ederim seni bir nebzede rahatlatabildiyse cümlelerim ne mutlu bana hep mutlu olursun umarım. sağlıcakla.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Başkasıyla yeni bir ilişkiye başlamaya kalkma sakın kendi kaliteni düşürürsün bu erkeği asla üzmez. En iyisi sessizce kendi köşene çekilmen ve hayatından silmek istediğin kişiyi etrafındaki dostlarla eğlenerek silmek başkalarıyla eğlenmen başkalarıyla çok mutlu olduğunu terkedeceğin kişiye belli etmek onu çok üzer ama tabi terk edeceğin insan seni gerçekten sevmişsse üzer yoksa ne yapsan da üzemezsin zaten onu uğraşmaya deymez

0|0
    0|0
  • Terk etmek kolay sen kolay olanı seçtin şarkısı aklıma geldi ibrahim abimizden ilişkide sorunlar olabilir sonuçta birbirinizi seviyorsunuz onun için sorunları oturup konuşun buna rağmen olmuyorsa iki taraf güzel şekilde kendiliğinde ayrılır zaten

0|0
    0|0
  • sen gitmek istiyorsun kafana koymuşsun bir kere güzelim.

ah be sevgilimiz yok !

böyle odunlara kızlar varıyor biz gene burda yanlızları oynuyoruz :)

Olan hep biz romantiklere oluyor. Odunlar hep 1- 0 önde :) kadere bak

0|0
    0|0
  • sevgili olmanın mantığı ne o zaman sessizce bıraksan daha iyi bence

0|0
    0|0
  • evet seven insan sevdiğini üzmez ağlatmaz kırmaz hep mutlu eder bencede bu nedenle acı veren ilişkiyi bitir

0|0
    0|0
  • sessizce gitmelisin yara vermeden en dogrusuda bu cunku seven adam ılgılenır bu hıcbirsey yapmıyor.

0|0
    0|0
  • Gitmene de gerek yok. Yazıyı ver yeter.

0|0
    0|0
  • bence çok bile beklemişsin...

0|0
    0|0
  • Evet aynen.

0|0
    0|0
  • Yok buluşma ve görüşme.

0|0
    0|0
  • intikam loading % 49

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mutsuzsan gıtmen en doğrusu olur... bunu bılır bunu sölerımmmmmmm ... yapabılene helal olsun.. ben yaptım ama onun en ufak bı lafına ınanmak ısteyıp yıne döndüm.. bunu yapma sen... yapma...

0|0
    0|0
    • Dönmeme için hep ayrılmaktan vazgeçtim hep ona ılımlı oldum.. bu sefer gerçekten bitsin istiyorum. varlığı yokluğu herşeyi bana zarar

• yanana kadar ınsan devam eder asıksa.. gıt demmek kolay ... ya yancan takı kalbn yanana kadar.. ya da gıtcen keşkeler saracak dılını ama bıgün kendıne geleceksın.. yasamadan olmuyor... kalp duymuyor bılırım...

• Kalp durmuyor evet... Ama napabilirim ki böylede olan herşey paramparça oluyor yüreğimde..

• Ayrıl derim..ben 10 gün önce ayrıldım, ilgisizlikten dolayı 2-3 aydır görüşüyorduk kendisiyle; ama haftada bir veya 10-12 günde bir..en sonunda birkaç kez güzellikle ikaz ettim; hatta son görüşmemizde herşey güzel geçmişti, ayrılırken haftada bir benimle görüşeceksen lütfen bir daha beni arama dedim, aradı. ama izin günümde aramadı. beni kıran birkaç sorumsuzca hareketi oldu bu esnada...ben de face.den kısa bir açıklama yaptım, cevap yazmayınca akşamında her yerden sildim ve bitirdim. olması gereken bu..ilgisiz birisini hayatında barındıracak kadar saygıdan uzak olmamalı bir insan, özellikle de bir kadın..değer ver kendine! ben bunu yaptım.

0|0
    0|0
    • Bende yarın heryerden silmeyi düşünüyorum. Ama son kezde onu görmek için ayrın gidicem.. Hiçbirşey sezdirmeden onun neyi var iyimi bakcam sık sık sarılıcam ve kapıyı kapattıktan sonra onu ardımda bırakıcamm.. Ah be canım.. nasılsın peki üzülüyomusun..

• Biraz daha vakit geçirebilirsiniz..onun hislerini tüm açıklığıyla öğrenmeye çalış..ama seni oyalamasına izin verme..ayrılık sinyalleri alırsan uzatma derim..

• Bugün buluştuk kararlıydım ama şunu farkettim onunla dib dibe iken gerçekten samimi seviyor ve aldatmaya karşı .( babası ona kötü bir örnek olmuş ) benimn yanımdayken dahi teline bakmıyor annesinin aramasını 1 gün sonra görüyor o derece. Yapısı bu gamsız. Buluştuğumuzda farkettim ki o bıraktığım adam. Yani onda bir değişme yok.. bir şansa daha karar verdim..

• susmak !akılda soru bırakr nedenler bırakr ...bence :)

0|0
    0|0
  • sesizce git bırak hatalarını kendi anlasın

0|0
    0|0
    • İnanın bilmiyorum.. gönlüm sessizlikten yana bunca zamandır içimde çığlıklar koptu duymadı.. şimdi ona duyurmakta istemiyorum..

• sessiz gt sevysa ztn ozur diler geri doner emin ol

Yükleniyor...