Facebook'tan silmek istiyorum

arkadaşlar kızla flört aşamasındayız ama büyük dengesizlikler yaptı kaçan kovalanır mantığıyla hareket etti her defasında, mesaj atmadım bu seferde o bana dönüyor ama bir yere varamıyoruz böyle ben mesaj atınca kısa cevap vermeler falan.

Ondan kopmak için tamamen face'den silmek istiyorum.Şimdi ne alaka face diyen olabilir ama sağ tarafta onu online görmek istemiyorum.
Güncellemeler:
bu arada arkadaşlarım yapma öyle bir şey sen rezil oluyorsun cool ol diyorlar bunun neresi coolluk olacak yav

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Kafana yatmıyorsa sileceksin.Ama silersen bir daha geri dönemezsin...Bir dosyayı bilgisayarından siliyorsan tam sileceksin,geri dönüşüm kutusunda bekletirsen sisteme ağırlık yapar...Anlayana..!

0|1
    0|0
    • arkadaşlar silme rezil olursun diyorlar sanki aşk acısı yaşıyormuşum gibi falan.Ama ne yapacağımı şaşırdım en azından silersem kız niyetimin ciddi olduğunu anlamaz mı en azından bunu bilsin artık birlikte olmayı geçtim zaten.

• 3.Kişilerin dediklerini umursama karar senin kararın seviyorsan silmezsin işine gelmiyorsa silersin.Kararsızlık yapma bence.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• profiline gir ... yukarıda arkadaşlar yazar tıkla ve arkadaşlıktan çıkara bas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...