Eve bırakma teklifinde samimiyet ve niyet?

İş yerinde üstüm olarak çalışan birinden hoşlanıyorum.iş yerinde bana karşı ilgili samimi başbaşa kalmaktan çekinmiyor.yanlış bir tutumunu da görmedim.bugün akşam biraz geç çıktık ikimiz de.o çıkarken ben toparlanıyordum.bana senin için geç olduysa eve bırakayım dedi.ben de teşekkür edip gerek olmadığını söyledim.önce o çıktı ardından ben.ama sanırım biraz arabada oyalandı.çünkü ben durağa gittiğimde önümden geçti.geçerken beni gördü ve geçtikten sonra yavaşlayıp durağa yanaştı ama karanlıktı ben de geride kalmıştım.sonra durmadan devam etti.durmaktan ve tekrar teklif etmekten neden çekindi sizce?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• madem hoşlanıyosun ne diye istemiyosun böyle davrandığın için teklif etmedi işte

0|0
    0|0
    • fırsatçı ve hafif olduğumu düşünür diye korkuyorum.kız arkadaşı var ve uzak durmak zorundayım :(

• kız arkadaşı varsa zaten olmaz fakat iyi niyetinden demiş olabilir yani

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• iş yerinde olur boyle seyler ve hoslanıyorsanız birbirinizden san yakınlasmak ve açılmak için tklıf etmiştir,bir defe ret edıldımı ikinciyi demeye çekınmiştir

0|0
    0|0
    • ben sırf nezaketten teklif ettiğini aslında bırakmak istemediğini düşündüğüm için emin olamadım.ayrıca kız arkadaşı var.uzak durmak zorundayım.sadece ne kadar samimi olduğunu anlamak istedim.

• bana gore iş yeri bir aile olarak gorurum ve her yerde korur kollarım belkıde benimle aynı fıkırde

• Adamı bir kere bozmuşsun sonra da nie durmaktan çekindi diyorsn seni anlamak güç abla (:

0|0
    0|0
  • hayır diyeceksin diye bir kere reddetmişsin bir daha reddedilmek istemez erkek

0|0
    0|0
  • soguk davrandıgından olabilir!

0|0
    0|0
  • sen çekinmiş olmalı durmaması ikincisi eve götürme olayını dersen onu sen bilecen içinde kötülük var mıyokmu adamın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bi kere sormuş bir daha niye teklif etsin ki. belkide senin için yavaşlamamıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...