Ya gurur yapıyor, ya ciddiyetini bozmuyor, ya da çok AŞIK

Merhabaaa, şimdi hemen konuya geleceğim. Bizim bir cafemiz var orda çalışan bir garsona kafayı taktım denebilir. Çok bakışıyoruz çok karşılaşıyoruz fılan. Şim durum şu; O dışındaki diğer tüm garsonlarla aram çok iyi sohbetler şakalaşmalar falan ama o o kadar resmi ki bana karşı. siparişinizi alabilirmiyim falan fıstık deyip gidiyor. doğru dürüst konuşmuş bile sayılmayız. Ama beni gizli gizli çok zliyor çok yakaladım acaip bakıyor bana gözü hep bende. Bir gün izin günündeydi ve cafenin yanından kolunda ir kızla geçtiğini gördüm sevgilisymiş o sırada goz goze geldık bana baktı bıraz utandı ve kafasını eğdi. o günden sonra bende ona bakmıyorum. o bana bakmadığı zamanlar onu ızlıyorum ama o bana bakarken onu hiç takmıyorum. Çoküzülüyorum ama bir yandan dan sinirliyim de. Bneimle hiç konşmamasının nedeni ne olanbilir?

O garson, ben kafenın sahıbıyım dıye gurur mu yapıyor?

Bir hatasını görüp babamaşikayet ederimde işten çıkartılır diye mi korkuyor?

yoksa kolunda gördüğüm kıza çok u AŞIK ta başka kızlara bakmıyor. ( AMA GİZLİCE BANA BAKIYOR. )
Güncellemeler:
Tekrar yazacağım aradan aylar geçti baya konuşmaya falan başladık laf atışmalar filan şarkı söylerken gözümün içine bakmalar. İmalı sorular filan. Ama hala açılma filan olmadı. Resmen flört ediyoruz. Geçen hafta facede ilişki yapmış . Şimdi de ben bakmıyorum ona gerçekten soğudum. Ama kaçan kovalanır tarzında bu sefer daha da yakınlaştı muhabbet açmaya çalışıyor kaçıyorum cevap vermiyorum fılan anlamıştır bıseye bozuldugumu :D

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arkadaşı var sana bakmasının tek sebebi cinsellik olur.. Ondan sonrada işini kaybeder kaybetmesede kendisi gelmez zaten...

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum öyle olsaydı cinsellik kafaya takılan birşeytdir. Çoktan konuşur ya da beni yatağa atmak için çabalardı

• sonucuna gözü kesmiyo demekki.. başka bir sebep olabilirmi sence

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler böyledir bakarlar... çünkü öküzlerrrrrrr

1|0
    0|0
    • Kesinlikle. Cafeye 1 hafta gitmemiştim ondan iyice soğumuştum ama dün gittim yine ikidebir baktı ama o bana bakarken ben arkadaşlarımla muhabbet edip gülüşüyorum. ona hiç bakmıyorum çünkü onu sevgilisiyle görmek bana çok koydu gurur yaptım. o bana bakmıyorken de ben ona bakıyorum. ama böly edaha çok üzülüyorum.. çok fazla hayal kuryorum ve bağlanıyorum. lanet olsun :D

• seni çok iyi anlıyorum

Yükleniyor...