Bi fikir verin erkekler ya napacağımı bilmiyorum

Uzun zamandır çıkıyoruz sevgilim hep bana çok tatlısın çok güzelsin falan derdi bir hafta öncesine kadar.Okulda ortak arkadaşlarımız bana çok tatlı olduğumu söylüyorlar.Bugün konuşuyorduk sevgilimle herkes çok tatlısın diyor tatlımıyım dedim yo herkes öyle demiyor maymuna benzemiş evrim geçirmiş sevgilin dediler falan dedi.Çok kırıldım.Uyurken sayfalarca mesaj atmış seni çok kırdım ama seviyorum haklısın falan yazmış.Ne yapıyım şimdi ben ya moralim bozuldu aynanın karşısına geçip ağladım herkes tatlı olduğumu söylerken neden böyle birşey dediki bana.Bana sevgilin çok çirkin yakışıklı değil daha iyilerine layıksın diyorlar ama ben onun yüzüne karşı hiç böyle bişey demedim kırılmasın diye :(

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• inan daha iyilerine layıksın...salak işte...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yuıh gerizekalımış ne yapcan

1|0
    0|0
  • Ne kadar tatlı bişi yaaaa kıyamam buna valla

0|0
    0|0
  • Takılmıştır sana Takma kafana :)

0|0
    0|0
  • sen yüzüne sölemezsen böyle tepene çıkar işte:D

0|0
    0|0
  • çocuk işte neyin nerde konuşacanı bilmez böyle şeylerede kızıpda ayrılmak olmaz sonuçta kendi arasında latife yapmız uyarırsın bir daha yapmaz..

1|0
    0|0
    • Hep böyle ama her konuda sonrada pişman oluyor :( sizce dikkatini çekmek için ne yapmam lazım yani erkekler nasıl değişiklikleri fark eder ?

• erkeyin dikkatini çekmek için bir şey yapma sen kendin ol yeter. zaten o seviyorsa iştersen dünyanın en suratsız kızı ol yine sever..

Kızlar Ne Diyor 1

• heralde espiri yapmaya çalışmış ama b*k etmiş çok takma kafana. özellikle senin duygularını düşünmeden böyle saçma konuşan bir çocuğa çok değer verme.

1|0
    0|0
Yükleniyor...