Kızlar hoşlandığım kıza nasıl diyim arada konusurken filan dokunsam yanlış anlarmı ?

Yani kesinlikle taciz değil yanlıs anlasılmassın hoşlandığım kıza mesela bişey anlatırken omuzuna dokunsam veya otobüste vs düsmemesi için belinden filan tutsam yanlış anlarmı bu arada tepki vermemesi olumlumu ?
  • Tepki vermiyorsa devam et
    A seç
  • Yanlış anlar
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
68

En İyi Kız Görüşü

• Tepki vermiyosa devam et.

0|0
    0|0
    • Peki tepkiyi geç bu itici bir davranış değil dimi erkeğin böyle yapması kıza itici gelmez en azından kendi acından cevaplarmısın

• niye itici gelsinki örneğin otbüse biniyorsun ve belinden tutup yol veriyosun ya da düşmemesi için tutuyosun küçük dokunuşlar büyük mutluluklar getirir demiş atalarımız .

• sevgilim belimden sarılsa neden itici olsun yahu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence bu kizdan kiza degisir, mesela ben kendi adima konusuyorm hislandigim erkek bana dikunmasi yerine gelsin gozlerimin icine baksin senden hoslanyorm dessin her kizn hosuna gidecektir bu davranis ama sen yinede keneden blirsn arkadasm.

0|0
    0|0
  • hoşlandığını belli etmek için mi dokunmak istiyorsun ?

0|0
    0|0
  • senin amacın belli zaten dostum neyi yanlış anlayacak ki?

0|0
    0|0
  • sevgili bile değilsiniz biraz yanlış anlayabilir !

0|0
    0|0
  • nasıl dokunma :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• omuz olmazda ''tertip naberr yeaaa'' tarzı olur ama otobüste illaki biliyosun ülkemızın şoförlerını bı pozısyon yakalarsın tutarsın sarsılmadan o o zaman olur.

0|0
    0|0
  • hoşlandığını belli etmek için başka şeyler yapabilirsin. ama dokunmak içinden geliyorsa dokun. tabii ileriye gitmeden tacizci konumuna düşme.

0|0
    0|0
  • aşırıya kaçmada :D

0|0
    0|0
  • kendine sormalısın.

0|0
    0|0
  • Yanlış anlar

0|0
    0|0
  • bence yanlış anlamaz niyetini gayet doğru anlar :)

0|0
    0|0
  • konuşurken omzuna falan dokunmak neysede otobüste belinden tutmak yani 40 yıllık sevgili gibi bana biraz ters geldi. sen kıza açıl kabul eder sevgili olursanız o dediğini yap bence

0|1
    0|0
  • bşy olmaz arada sarıl öp saçlarını eline dola hoşlandığını belli et

0|0
    0|0
Yükleniyor...