Herşey birbirine karıştı

Bir kızı sevdıgımı zannetmıstım arkdasıma bahsetmıstım oda butun kızların ortasında sana ayarlıcam demıstı ondan sonra ben o kızdan cok sogudum cok gecmeden baska bı kıza vuruldum bu sefer gerçekten aşık oldum fakat hep kızlarla 3 4 gundur takıldıgım ıcım herkes benı yavşak gibi görüyor bu nedenden oturu kıza yaklasamıyorum.Kızın en yakın arkadasıda benden hoslandıgını soyleyıce o kıza ıyıce işler cıgrından cıktı. Ne yapabilirim

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar üzerinde etkin çok açık onların böyle düşünmesi olanaksız..

bu saatten sonra çok sevdiğinide söylesen kafalarında ki tabuları yıkamazsın

0|0
    0|0
    • Malesef bende öyle düşünüyorum aslında son derece duygusal bir insanım böyle düşünmeleri çok üzüyor

• benim sana bir tavsiyem var uzun bir süre kimse ile muhabbet etme kendi nefsinle savaş içine kapan değişimi ve değiştiğini anlayacaklar ...

• Nasıl yani zaten artık yanlarına hi gitmiyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kızıın en yakın arkadası senı begenıosa o kızdan umut kesılmıs demektır . arkadasını kaybetmemek ıcın senı begensede senle cıkmaz

0|0
    0|0
  • kızlara cok yaklasma derim benim gözümdede biter kızlarla ılgılenen erkekler

0|0
    0|0
  • arayı duzeltmeye calıs

0|0
    0|0
    • Valla artık yapabilecek bısey yok gibi pazartesi karşıma alıp duygularımı söyleyip arkamı dönücem vegidicem

Erkekler Ne Diyor 1

• kazanovaya dönmüşsün arkadaş :) adın çıkacağına canın çıksın derler ya en iyisi okul değiştir. o okuldan ekmek çıkmaz sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...