Ne olur yardım edin canım çok yanıyo :((((

özür dilerim çok uzun oldu ama ne olur okuyun bana bir çare sunun ..4 seneye yakın bir ilişkim vardı birbirimizi çok seviyoduk bende hatalar yaptım çok oda yaptı falan. Sonra bu benim lafımı dinlememeye başladı biz kavga ettik ara verelim dedim akşamı mesaj attı özlemiyomusun falan diyo böyle bir kaç gün bana mesaj attı sonra kesti mesaj atmayı . birbirimize dedikki birbirimizi üzcek şeyler yapmıycaz birbirimizin canını yakmıycaz diye. dedigim gibi 15 20 gündür konuşmuyoduk bunla sonra içime çok kötü bir his geldi . bir baktım feys açmış yeni birsürü erkek var feysinde. aradım bunu bu ne iş diye bana dedigi şu liseden orta okuldan arkadaşlarım eklediler kabul ettim . beni arama bir daha senle konuşmak istemiyorum artık ben nefes alıyorum beni rahat bırak falan. şimdide üniye başladı tamamen beni unutt u . eskiden benimiçin herşeyi yapan insan benle 5 dakika bile nonuşmaya tahammülü yok .ve onun yüzünden Şu an antidepresan falan kullanıyorum.işteböyle ne yapmalıyım arkaadşlar... ::(
Güncellemeler:
bide dediki senle % 1milyon ihtimal barışsam bile o eski didem yok artık istedigimi yaparım istediginle konuşurum özgür olurum dedi canım nasıl yanıyo :(

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• dost acı söyler ama dostun değilim neyse.kaybetmetmişsin arkadaşım ya da o kaybetmiş bilemem.yani sen de hata var şimdi ara verelim falan demissin kız da mesaj atmış o yine ama cevap vermemişsin .gurur yaptı sonra o herhalde.ama ondada mide bayağı rahatmış herhalde 4 yılı 15 20 gün de sildiyse bırak değmez zaten.yani şimdi kötüsün ama 1 yıl sonra illa unutursun ya.ama ne bileyim sen hata yapmışsın da kızın da öyle yapması bilmiyorum.üniversite hayatı yaşamak istiyor herhalde .ya şimdi kötüsün falan biliyorum hayatın berbat hiçbir şeyin tadı yok .belki intiharı düşünüyorsun ama boşver ya gerçekten boşver.o dönmek istese bile sen gurur yap sonradan çok pişman olursun ona gururunu ezdirecek bir şey yaparsan.illa üzüleceksin ama ne bileyim bir süre sonra acın hafifler.yani illa hafileyecek hafilemek zorunda.tabi bu süre zarfında fazla dağıtmamaya bak hayatını ve kendini çok erteleme.şimdi herkes unut boşver değmez der bende öyle diyorum çünkü diyecek bir şey yok .kendini ümitlendirme kendini.döner diye bekleme yani en acısı bu.yoluna devam et.

0|0
    0|0
    • ben ara verelim demedim o ara verelim dedi sonra o mesaj attı

• özleyeceksin kimi zaman tamam geçti diyeceksin ama yine özlemeye başlayacaksın.bir formülü yok maalesef.kavga ediyorduk falan diyorsun gördüğüm kadarıyla bu ilişki seni de onu da boğmuş ya ilşkiler böyle olmaz ama kişiye yeni şeyler katar onun ömrümden almaz hem kız demiş bir de eskisi gibi olmaz diye hadi barıştınız diyelim eskisi gibi birini bulamamak dha çok acı verir inan.

• evet haklısın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• salla gıtsın tamam çok uzun zaman geçırmişsin ama bu onun umrunda ndeyıl senı boş vermiş sende 15 20 gündür aramamızsın şimdi yanıyo diyosun sende kızın canını yakmişsın o boş vermiş sende boş ver

0|0
    0|0
  • onun yaptığı tatktiği uygula .. onu umursama ...

karşısına çık görmezden gel ... falan işte...

0|0
    0|0
    • ama bana hiç mesaj atmıyoki nasıl uygulıycam

• biz de evlenecektik...hayaller kurardık..her neyse .. olmayınca olmuyor işte...

üzme beni ...

• rüya gibi geliyo hiç beklemedigim insandan hiç beklemedigim hareketler..

• bence bosver hayırlısını dile :(

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun arkadasım onu kaybetmişsin :(

0|0
    0|0
    • bi daha gelmezmi

• bosver gelmesın zaten bu ne kendıne ozguven umursama arama sorma ılgılenme bak hayatına sen ustune gıttıkce havalanıcaktır unutma sadece kacan kovalanır ;)

• sen çok slaksn 15-20 gün bni aramayan adamn bn ağzna sçarm. yeni sevgli ble blurm. afern o kza

0|0
    0|1
  • Allah yardımcın olsun :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• KLASİK SORUN:Kızı bunaltmışsın çok üzerine varmışsın bir sürü erek var facesinde bunlar kim bu kızın ilkokuldan,liseden arkadşaları olmayacak mı facede onu gördüklerinde direk eklemişlerdir normal bir durum abartmışsın hayliyle kız beni boguyorsun falan filan demiştir sana bırakta nefes alam da demiştir üzerime çok varıyorsun da demiştir.

0|0
    0|0
    • İşin zor arkadaş yapılabilecek en iyi şey beklemen yani bırak biraz zaman geçsin bırak biraz nefes alsın bu durumda kız rahatlar senide gercekten seviyorsa geri döner ha buarada o zaman aralığında gelen teklifleri kabul etmesse büyük ihtimal döner

• Dostum sen ne ilksin ne son kendine iyi bak aklına getirme düşünme, olur böyle şeyler hayat belki döner belki dönmez ama sen kendini üzme.

• kardeşmi dost acı soyler kız haklı.

seven adam herşeye katlanır.

20 gün ne demek ya ayrı kalmak?

adam bir mesajına cevap verir?

sanki bir iti kovarsın ya oyle yapmıssın kardeşim. pişmansın bunu bılıyorum. ama elden birşey olmaz zamanında yapacaktın!

Yıllarca Kus Bu Kini ve sanki uçtu beynim

sorunum haksızlığın bir gram aşkta değilim

yıllarca kus bu kini güzelmi yoksa değilmi?

ve şimdi benle olmak için fazla geç değilmi? demiş anlamamıssın!

0|0
    0|0
  • şüphesiz kızlar bu kararlılık konusunda biz erkeklerden daha iyi.

belli ki hayatına onu etkileyen biri girmiş..

artık onunla konuşmak istemen onu senden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramayacak üzgünüm sende hayatına bak

0|0
    0|0
  • sende hiç erkeklik haysiyeti yok mu kardeşim ...seni stemiyorsa sende istemeyeceksin ...bu kadar basit...ne peşinden koşuyorsun ki anlamadım...bırak gitsin san kız mı yok...şaşıyorum size yav...

0|0
    0|0
  • demkki iki yüzlüymüş ağlayıp sızlamak çare olmaz herşeye rağmen hayata tutnmak lazım..

0|0
    0|0
  • kardeş kız istemiyor. yapacak bir şeyin yok. unutmaya çalış..

0|0
    0|0
    • kolay değil be kardeşim

• kardeşim valla hiç birşey yapasım gelmyor ölmek dışında

• saçmalama ölmek neymiş. bence farklı bir uğraş bul kendine mesela belediyenin ücretsiz kursları felan var onlara katılç yeni arkdaşların olsun. belki yeni birini görürsün ..

Yükleniyor...