Ah şu lanet olasıca tartışmalar yok mu...

1 sene 2 aylık ilişkimizde, küçük çaplı minik atışmaları saymazsak bugun ilk kez ciddi bir şekilde birbirimizi bayagı kırdık. hem de çok. bir yandan özledim, konuşmak istiyorum. bir yandan çok kırgınım, naparsa yapsın. Sevgilim çok gergin agresif bir adam ama bana karşı hep ılımlıydı bugünse aşırı anlayışsız... kavga ettik ve anladım ki o artık benim sadakatimden şüpheli, bense artık ona güvenimi yitirdim. böylesine kırdık birbirimizi işte.. neden zamanla bir anlayışsızlık geliyor insana? niçin kırmak için bahaneler üretiyoruz? ya da bunları boşverin, barışacagız tabi ayrılık söz konusu değil ama ilk zedemizi aldık. kırgınlığımızı nasıl unutabiliriz?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bu vb kırgınlıklara alışmalısınız bu ol olacak bundan sonrası içinde neyse mühim olan kırgınlıklarda birbirinize bağırmayın sinirliymiştir bağırmıştır ya da bağıran sen isen sende sinirli bir anında bağırmşsındır mühim olan bunların hereksin başına geldiğinin bilincinde olmanız ve ona göre hareket etmeniz sevginizden ve hedefinizden şaşamayın lütfen ilişkiler kolay ayakta kalmıyor ve kolay kurulmuyor unutmayın tartışmalar hep olacak ama dozunu kaçırmayın.

0|0
    0|0
  • sonunda adama kafayı yedırttın mı :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...