Hoşlandığım çocukla yanyana olunca falan çok utanıyorum

birbirimizden hoşlanıyoruz aynı şekilde oda bana bakarken falan kıpkırmızı oluyor. rahat olabilmek için ne yapmalıyım?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• utancak ne var bilsem bir :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• ona heyecan derler:)soğuk soğuk terlemende ne diyeceğini bilememekten ve sanki birşey söyleyip de pot kırmışsın gibi hissettiriyor dimi:))))utanma değil o,sen bayağı bir hoşlanıyorsun,sebebi bu:)hayırlısı bakalım:)

0|0
    0|0
    • ya gözlerimin içine içine bakıyor ne diceğimi şaşırıyorum :))

• ona ilgi göstermemden hoşlanır diyosun* :)

• birden soruları boğma herifi öyle:)birinde 2 soru,bir dahakine 3-4,ama açık kapalı sorular sor.Yani sadece evet/hayır(kapalı)hayır(açık,yani uzun cevaplı)açık sorular sorman bence daha doğru olur.Hoşlanır tabii:)

• sonuçta onunda insan olduğunu ve onunda senin gibib düşünebileceğini düşün ve rahat olmaya çalış sonuçta fani dünya

0|0
    0|0
  • bronzlaşsın kızardında belli olmaz :D neyse niye kıpkırmızı oluyosun sonuçta yorgan altı bişe yapmıyoruz diye öğütler ver :D

0|0
    0|0
  • hiç bakmadan elini tut ve yürümeye başlayın sonra saten açılırsınız

0|0
    0|0
    • zaten koluma girmeye falan çalışıyorda dediğim gibi oda utanıyor:D

• ben teşekkür ederim yanlış anlamıcaksan birşey daha söylim ne olursa olsun ama ne olursa olsun eyer karşındaki insan harbiden böyleyse asla üzmemeni tafsiye ederim

• Çok teşekkür ederim tavsiyen için :)

• :)) bende de oluyor ya ama bu aralar rahatım öyle bırı yok

0|0
    0|0
  • iki tek atarsan heyecen falan kalmaz:)

0|0
    0|0
  • nefret et ondan

0|0
    0|0
  • bizde de oluyordu bir gün tena bir yerde dudaktan en az 1 dakka öptüm sonra açıldık:):).)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• utandığın noktalarını düzeltmeye çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...