Bende aşırı terleme problemi var kızlar için ne kadar itici sizce ?

Özellikle koltuk altlarım su gibidir hep normal bir insandan 2-3 kat daha fazla terlerim bir kız için ne kadar itici sizce ?
Güncellemeler:
Sorum neden sağlığa taşındı ? Ben kızların benim hakkımdaki düşüncelerini öğrenmek istiyorum terlemeye çözüm aramıyorum ?

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• Malesef çok itici; rolon kullan lütfen.

0|0
    0|0
    • Bir not düşiyim ne kadar terlersem terliyim hiç ter kokmam kokusuz sadece ter bide böyle düşün.

• görüntü itici.

• pekala.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Koku varsa :/ Ama sadece terse yanına sırt cantanı alıp sureklı degıstıreceksın.Karşısan görüntüsü bile hoş değil...

0|0
    0|0
    • senin dediğin yöntemi yapsam günde (en az) 5 defa çamaşır değişmem gerekirdi normal bir terleme değilki benimkisi bir insandan abartısız 2-3 kat fazla terliyorum.

• itici ya da değil bu senin vücudun, Allah vergisi yani. Bu tür şeyleri düşünmeyi bırak...

0|0
    0|0
    • doğru ama bir hastalıksa bunla savaşmak zorundayım bir kaç ilaç buldum onları alıp deniyecem olmazsa böyle yaşamaya devam edecem.

• bence bir cildiyeye git önce her ilacı kullanma, çoğu firmalar uydurma ilaçlar hazırlıyor milletin zaafları üstünden para kazanmak adına. kızlar beğensin diye sağlığından olma. Kimi ilaçlar deri altında kümülatif etki yapıyor zararlı maddeleri biriktirebiliyor, koltuk altı ve göğüs bölgesi hassas bölgeler, öyle her ilaç kullanılmaz, deodorant falan da kullanma, sen temizliğine dikkat et, doktora da danış elbette ki, hiçbirşey sağlıktan daha önemli değil.

• yok eczacıya sordum doğal bitkisel falan dedi bu yaz çok satıldı dedi her bölgeyede kullanılıyormuş bide sınava girecem ellerimin terlemesi beni çok etkliyo en azından elime sürüp sınava rahat girmek istiyorum.

• Çok itici.Kötü kokmaktan bahsediyorsun itici olmaması mümkün değil.Bir çözüm bulmalısın.

0|0
    0|0
    • Ter kokmuyorum sadece ter koltuk altındaki ıslaklıktan bahsediyorum kokudan değil.

• Yine de itici.Sonuçta belli oluyor terlediğin.

• biraz itici evet ama . bu normal birşey bunu dert etme .

0|0
    0|0
  • sağlık sorunu ise görün.

0|0
    0|0
  • evet çok çok itici

0|0
    0|0
    • Malesef böyle yaşamak zorundayım itici falan artık yapacak bişey yok.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...