Kendimi kötü hissediyorum

Merhabalar,

yaklaşık 1 yıl önce çalıştığım yerden bir çocukla birşeyler yaşadım ben bu çocuğu beğeniyordum, onun da bana karşı boşolmadığını biliyordum. arkadaştık ve birgün beni evine davet etti, yemek yedik, sonrasnda öpüştük ve seviştik, ama herşey o kadar ani oldu ki, ama bir yandan da o kadar güzeldi. sonra çıkmaya başladık ama biraz garipti,15gün kadar snra bana aşık olmadığını söyledi, çok bozuldum ama kabul ettm ve ayrıldık. arkadaş olarak yine işyerinde konuşuyorduk, 3 hafta snra tekrar aramzda bişeyler oldu yeniden görüşmeye başladık ama yine 2 hafta snra bana denediğini fakat aşık olmadığını söyledi..ama ben kendimi çok kötü hissettim çünkü nerdeyse sadece sevişiyorduk o süre boyunca..ben tabiiki kabullenemedm bu durumu uzun bir süre..en sonunda olmayacağını anlayınca kabullendim ve arkadaş kalmaya karar verdm. Fakat biz ayrıldıktan 2 ay sonra işyerinden başka birkızla çıkmaya başladı. yaklaşık 6 aydır onunla beraber..ben konuşmuyorum onunla hiç..ama kendimi çok kötü hissediyorum, kullanılmış gibi..benimle konuşmak için uğraşıyor ama benim içimden konuşmak gelmiyor hiç..aynı ortamdayız, ben, o ve yeni sevgilisi..sizce nasıl davranmalıyım onlarla beraberken?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• İş yerinde ilişkiler her zaman kötü sonuçlar doğurur.. artık olan olmuş zihnini boşaltıp kullanılmışlık psikolojisinden çıkacaksın.. ve ona önemsizmiş gibi davranacaksın... dışardan demek kolay ama başarırsın umarım :)

0|0
    0|0
    • kızla çıkmaya başladıklarını öğrenince ben bunu facebooktan sildim..ertesi gün beni neden sildin diye bana hesap sordu, bende kızı söyleyince önce inkar etti, snra da hiç yaşına yakışmayacak şekilde iğrenç bir tartışma oldu aramzda..çocuk gibi bana en son "komiksin yaa" gibi bir şey söyledi. o günden beri konuşmuyroz

• teşekkür ederim, doğru söylüyorsun. Bundan snra da dediğin gibi ona önemsizmiş gibi davranmaya devam edeceğim..

• bende teşekkür ederim..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• kullanılmak kelimesi yanlış bir kelime sonuçta seks iki taraflı bir kullanmadır..ve bunda utanılacak bir şey yok ama sonuç olarak illa her ilişki evliliğe gidecek diye bir kural yoktur ki... bence boşuna takıntı yapıyorsun sen de bul kendine başka birisini zaman hızla akıp gidiyor hayatın geri dönüşü yok unutma yaşa hayatını...

1|0
    0|0
  • yapıcak bişe yok arkadaşım eski defteri kapatacaksın yenisine başlayacaksın hatasız kul olmaz takma bu kadar ;)

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama eleman seninle sadece cinsel güdülerini yaşamak için brlkteymiş !

0|0
    0|0
    • ya ben bunları yapacak bir insan değilim. nasıl oldu bilmiyorum ama onu birden sahiplendim işte..o da benim öyle bir insan olmadığımı biliyor..zaten bu yüzden de bu kadar kötü hissediyorum

• biranlık hevesin kurbanı olmuşsun bundan sonra medette umma işine ve hayatına odaklan..

• Allahtan yeni birini bulmuş.Yoksa bu nun-marayı daha kaç defa yerdin kim bilir...

0|0
    0|0
    • ya ben onu insan yerine koydum arkadaşımla tanıştırdım, biz ayrıldıktan snra arkadaşıma bile yavşamaya kalkıştı..ben artı onu istemiyorum, sadece şu durumda ne yapma gerekiyor..yani o ben ve yeni sevgilisi aynı ortamdayken nasıl olmalıyım

• Evine davet etmiş sende gitmişsin ve sevişmişsin..Yani her şey kolay olmuş.Ne kadar kolay o kadar önemsiz olur bu işler...Yapacak bir şeyin yok.Resmi ve mesafeli olacaksın...

• canım senle seks yaşamak için çıkmış fantezi yapmak için

0|0
    0|0
  • Motormusunuz acaba?

0|0
    0|0
  • tsundereyi oyna

0|0
    0|0
    • yapmaya çalışıyorum ama acaba onunla konuşmalımıyım, sanki hiç takmıyormuş gibi..yoksa yaptığının farkına varması için bir süre daha konuşmamalımıyım?

• Adam profesyonelmiş:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer memur isen tayinini iste, değilsen hemen daha iyi bir iş bakıp yerini ayarlayıp çık, ve bir daha da hiçkimseye taviz verme bedeninden... Böyle canı çektikçe görüşüp hevesini aldıktan sonra da "Ay denedim ama yapamıyom" zırvalarıyla seni böyle mendil gibi atarlar. Bu sana iyi bir ders olsun, bir daha da güvenme.

0|0
    0|1
  • kendını üzecek bışey yok bence canm... sen sevdgın için yanı aslında sende de cınsel ıstek olmuş ona karsı yanı ıstedgn için onla yakınlaşmıssın.. bu senın arzun ... üzülmek sacma... en azndan bundan sonra kendı çizgilerını daha iyi öğrenmıs oldun.. kı o cocuk senı sevmemış.. hızlı bırı yanı... senın yapman gereken uzak kalmak bence.. hıc oralı olma...ne kadar uzak durursan o kadar ıyı... mumkunse ayrıl işten...

0|0
    0|0
  • işten ayrılsna kzım sanki 5-10 milyar maaş alıosn ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...