Arkadaslar sevgilim msn sifresini vermiyor gizli yaniti bilmedigim icin veremem diyo sizce bir sey mi sakliyor

arkadaslar sevgilim msn sifresini vermiyor gizli yaniti bilmedigim icin veremem diyo sizce bir sey mi sakliyor

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• msn mi kaldı yaaa

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Msn şifresini vermek için gizli yanıtı bilmene gerek yok zaten. O gizli yanıt, msn şifresini sıfırlamak için gereklidir sadece. Gerisini uzatmaya gerek yok herhalde.

0|0
    0|0
    • bn baktktn sonra sfresni yenileyemicgi icn vermio

• O kadarının farkındayız da cevabı bildiğin halde sorman komik oldu bak. :)

• bırseyler saklama ıhtımalı cok yuksek.ben asıl gızlı yanıtı bılmıyorum kısmına takıldım sorunun, sevgılın mı salak yoksa senımı hıcbırseyden anlamayan bır gerızekalı goruyor.?

0|0
    0|0
  • olurmu hiç öyle şey ne saklasınki senden aaa çok zeki bir kızsın ama belli ki

0|0
    0|0
  • gerizekalı gizli yanıtı değiştirmeyi bilmiyormuymuş

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • Bu gizli yanıtı bilmiyorum hikaye bir şeyler çeviriyor olabilir.

Eğer ki msnsinde telefon numarası kayıtlıysa tek kullanımlık kod var

e-posta adresini yaz ve numaranı yaz msnde kayıt olan numaraya

tek girişlik kod geliyor o kodu giriyorsun msnye giriyorsun gizli yanıt ise

şifreyi değiştirmek için arıyor başka bir şeye yaramıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• neden insanların kişisel şeylerine burnunuzu sokarsınız anlamam. kız için olsun erkek için olsun, yahu sanane onun şifresinden. en uyuz olduğum şey. :D

0|0
    0|0
  • Guvem yoksa iliskiye de gerek yok.en iyisini yapiyor. Biraz sayginiz olsun birbirinize bokunu cikarmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Saklıyor olabilir

0|0
    0|0
  • msn kaldı mı ya la? skype o skype

0|0
    0|0
  • demekki vermek istemyr

0|0
    0|0
  • kendisi msnıne girerse gizli yanıtını değiştirebilir. o yüzden bişiler saklama ihtimali yüksek

0|0
    0|0
    • nsl degstrlyo

• ya msni açınca gizli yanıtı değiştirme şeyi var değiştirsin versin eskisini sormuyor bile

Yükleniyor...