Çıkabileceğiniz türde erkek :)

Bayanlara sormak istiyorum.Çıkabileceğiniz türde erkek nasıl olmalıdır.Birazcık yazabilirmisiniz.Yani illa yakışıklımı olmalıdır yoksa huyu huyunuza mı v.s v.s cevaplarsanız sevinirim.

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• fazla kıskanç olmayacak,giyimime karışmayacak,çalışmama karışmayacak,dürüst olacak,sadık olacak vs...

0|2
    0|1
    • Hımm çok teşekkürler.Bir de bir bayana danışmak istiyorum.Çıkacağınız erkek illa yakışıklımı olmalı yoksa sempatik ve yüzüne bakılabilecek kadar bir tipi olsa da yetermi.

• bilmiyorum bazen sadece karakteri bile yetebilir.ama herkes biliyor ki ambalajını sevmediğiniz ürünü kimse almaz.bu böyledir hep.her ne kadar herkes iç güzellik önemli dese de.

• o da doğru sonuçta tipimi önemsiyorum ve bakımlı olmaya çalışıyorum ama fazla yok beni beğeneni alacam galiba.D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• herkes anlatır şöyle böyle olsun diye ama hoşlanınca onlara bakılmıyo bile :) mesela benim okulda hoşlndığım bir çocuk vardı okadar tatlı geliyoduki ama sevgili faln olmadık şuan düşünüyorumki bakılcak tipi yokmuşşş

0|0
    0|0
    • :) kalp bir anda vuruyor işte :D ama ne zaman vurucak acaba beni :D

• kızlarn ıstedgı olunca sen ıstedgn kızla mı olmus olcan...sanmam..senn ıstedgın kız senı ısteyen kız olur aslında... kendın ol ama özenlı düzenlı ol... karzma şart :)

0|0
    0|0
    • karizmanın %50 si özgüven davranışlar falandır yani duruş falan bu da yeterince var.Tiple karizmanın alakası yok.Ama Türk kızları sağolsun :D

• o laflarına tavız verme... kı bıdaha demeye cesaret edemesnler.. mesela bşley dersler cıddı davran..onalrn laflarnn çocuksu oldugu hıssı yarat... dık dur.. ;)

• ben oyleyim de bugün de kızlar saçlarımla dalga geçti ama genel de aramız çok iyiydi fakat erkekler yine tipimle dalga geçtiler :S

• Ağır başlı olsun çok gülmesin konuşmasın dobra olsun, cesur olsun, dürüst olsun sevdiğinin yanında olsun sonuna kadar bir de tip olursa yemede yanında yat. Ama bunlar olduktan sonra tipi çok da önemli değil.

0|0
    0|0
    • Bende tip çok az var :D Ama diğer özellikler tam inşallah bunlardan yola çıkacam :D

• yakışılıyı kim ne yapsın? eli yüzü düzgün, temiz olsun yeter. dış görünüş için bu yeterli olur. içi iyi olsun, sevsin ve en önemlisi güven verebilmeli..

0|0
    0|0
    • Sizce her kız sizin gibimi :(

• ne diyosun arkadaşım:)

• :) agız yapmak derken evet yapacan ama önce sevdirecen ne soylesen bos sevmedikce.

• en başta her kıza aynı davranma özel olduğunu anlasın

0|0
    0|0
    • :) aynen bakın bu en iyisi olacak benm için cok sağolun.

• karşındaki kıza güven verirsen bişeyler hissetirir samimi davranırsan bunların hiç birinin önemi olmucağını düşünüyorum :)

• :) hemen uygulamalıyım :D

• Çıkmak derken? Binmek anlamında mı?

0|0
    0|0
  • Çıkmak nedir ve ne zaman tedavülden kalkar?

0|0
    0|0
    • inşallah hemen kalkar.Ergenler yüzünden aşk battı.Herkes dalgacı oldu.Sizde valla anlatın şunu belki düzelirler :D

• Evlilige kendimi hazir hissetmiyorum tam bir sure ciksak

Mesela 4 - 5 gun :-):-):-):-)

Erkekler Ne Diyor 3

• kendin ol boşver kızların düşündüklerini her gün bu konuda 2 konu açıyorlar kızların istediği şekli almaya çalışırsan sen mutsuz olursun emin ol her insan kendi gibi olunca karizmatik olur :) giyimin kuşamın iyi temiz olsun yeter kardeşim hadi kolay gelsin

1|0
    0|0
    • :) çok doğru.Zaten doğalım,temizim,kendim gibiyim.Sadece sormak istedim :D

• cok takılma daha bu sabah tenefüste duydugumu yazayım sana. cay kuyrugundayım arkadaşımı gördüm yanına gittim hemen bana arkadaki kızı bak dedi baktım hoş kız dedim (kız bununla aynı sınıfta) kız eski erkek arkadaşı için aynen sunu söylüyordu eski sevgilim yakısıklı değildi tipsizdi kilolu biriydi ama onu seviyordum bana göre cok tatlı diyordu. karmaşık bir durum anlayacağın

0|0
    0|0
    • :) aynen çok sağolun bu örnek için biraz daha açtı beni teşekkürler.

• çukulatalar püskevitlerrr bizde niye yok diyorrr.

0|0
    0|0
Yükleniyor...